9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Minoxilin İlk zamanlar Dermaroller ile Saç Derisini yakması

Minoxilin İlk zamanlar Dermaroller ile Saç Derisini yakması

Ben 1.00 mm Dermaroller sonrasında minox + dut kullandığımda saç derimde aşırı bir yanma hissi oluyordu minoxu sankı saç derıme ıslerken hıssedebılıyordum sımdı ıse hıc bır sekılde yanma vb bir şey hıssetmıyorum acaba saç derısının minoxa alısması ve artık tepkı vermemesı gıbı bır sey mumkunmudur
    1 - Min+Dut ( Min+ 12 avodart kampsülü )
    2 - Miracle Losyon ( 1 kutu aldactone + 1 adet dekort ampül + 1 kutu diana )
    4 - Solgar Biotin 5000 mgr ( Sabah 5000 Mgr / Akşam 10000 Mgr )
    5 - Solgar Vm 2000 ( Sadece yatarken )
    6 - Haftada bir Badem yağı - Yılan yağı - çam yağı,
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )
    8 - Finasterid proscar her akşam 1/4 ( 14.11.2016 tarihi itibari ile)

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ben de 1 mm dermaroller kullanıyorum. Losyonu sürdükten bir süre sonra (içinde minoxil var) derim yanıyor. Yanması hiç geçmedi. Belki siz yeterince bastırarak kullanmıyorsunuzdur dermarollerı. Ben hızlı bir şekilde kanatana kadar kafa derisinden geçiyorum. (enlemesine, boylamasına ve çapraz şekillerde)

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 1 mm dermaroller kullanıyorum. Losyonu sürdükten bir süre sonra (içinde minoxil var) derim yanıyor. Yanması hiç geçmedi. Belki siz yeterince bastırarak kullanmıyorsunuzdur dermarollerı. Ben hızlı bir şekilde kanatana kadar kafa derisinden geçiyorum. (enlemesine, boylamasına ve çapraz şekillerde)

bende her zaman aynı şekilde yapıyorum 1mm dermaroller kullanıyorum kan çıkıyor hatta baya görüyorum ilk zamanlar çok yanma hissi olurdu minox kullanınca şimdilerde ise ilk etapta oluşan yanma hissinin %10 anca var aynı şekilde kullandım hep acaba saç derisi minoxa alıştı tepkim vermio dedim
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sac derin mi kabuklanmis acaba? minoxun kendisini gectim ama icinde alkol var dermarollerden sonra hafifde olsa yanma yapmasi lazim,

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermarol ve minox kullanan arkadaşlar şuan ki durumunuz nasıl saç çıktımı dökülme durdumu öncesi sonrası foto atabilirmsnz bizde faydalansak görsel bi şekilde????

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sac derin mi kabuklanmis acaba? minoxun kendisini gectim ama icinde alkol var dermarollerden sonra hafifde olsa yanma yapmasi lazim,
    Av derısınde kabuklanma.yok dermaroller sonrasında kan çıkıyor sonucta ama.yanma olmuyor urun tarihleri nı kontrl etım kullanma tarıhı gecmemıs bılmıyorum acıkcası sormak ıstedım ıst3

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı ugur3344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende her zaman aynı şekilde yapıyorum 1mm dermaroller kullanıyorum kan çıkıyor hatta baya görüyorum ilk zamanlar çok yanma hissi olurdu minox kullanınca şimdilerde ise ilk etapta oluşan yanma hissinin %10 anca var aynı şekilde kullandım hep acaba saç derisi minoxa alıştı tepkim vermio dedim
    4 aya yakın zamandır dermaroller kullanıyorum. Bende başlarda yanma olmuyordu sonra sonra saç derim yanmaya başladı. DHT uyuşukluğundan herhalde bir şey hissetmiyordum. Acaba sizde dht uyuşukluğu türünden bir direnç mi gelişti? Ya da belki de minoxilde bir sorun vardır. Yeni ürün aldığınız zaman anlaşılabilir sorunun nerede olduğu. Tedaviniz nasıl ilerliyor? Gelişme var mı? Saçlarınızda artan bir dökülme hissediyor musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    4kutu mınoxıl forte eczaneden aldım 120tl dg farmayada barkodu sorgulattım orjınalmış eczaneden boyle ındırımlı 2kutu 59 fıyatına bulan varsa alsın %100 orjınaldır bende ılk başta cekındım sonra dg farmaya telefon acıp sorgulattım orjınal cıktı bu fıyata karşılaşan varsa alsın sorgulatsın derım
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 aya yakın zamandır dermaroller kullanıyorum. Bende başlarda yanma olmuyordu sonra sonra saç derim yanmaya başladı. DHT uyuşukluğundan herhalde bir şey hissetmiyordum. Acaba sizde dht uyuşukluğu türünden bir direnç mi gelişti? Ya da belki de minoxilde bir sorun vardır. Yeni ürün aldığınız zaman anlaşılabilir sorunun nerede olduğu. Tedaviniz nasıl ilerliyor? Gelişme var mı? Saçlarınızda artan bir dökülme hissediyor musunuz?
    Dostum dht uyusuklugu nedır bılmıyorum onu ama sok dokulmem esnasında deride yanma oluyordu hemde epey artık dedıgım gıbı olmuyor eskiden baya sızlardı dokulmeler de bır artış oldugunu dusunmuyorum sok dökülme sonrasında banyoda 10 15 tel buda cok normal kınox mıracle losyon kullandıgımda ıse masaj esnasında 5 10 tel anca bunların normal dokulme oldugunu dusunuyorum gelısmemın oldugunu dusunuyorum sakak bolgesınde ozellıkle gozl3 görüyorum acaba mınoxmu bozuk dıyerek farklı 3 sıse den sıktım onlarda pek yakmadı yarın bır kutu farklı eczaneden alım en ıyısı emın olayım eskıden mınox kullandıgımda cok cok cok ıyı sonuclar almıştım smdı ıse o kadar ıyı sonuclar beklemıyorum açıkçası tekrar cvp yazarsan sevinirim