7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Saç Dökülmesi Yaş 23

Unhappy Saç Dökülmesi Yaş 23

Merhabalar,
    2015 ağustos ayından beri saçlarım çok hızlı şekilde döküldü ve dökülmeyede devam ediyor. Mart 2016 da 3 ay prp yaptırmama rağmen ne durdu nede geriledi son sürat eksişmeye devam ediyor namussuz.. Yaşım gereğide kafama çok takıyorum ama ne tedavi uygulayacağım hakkında hiç bir bilgim yok. Doktor genetik saç dökülmesi dedi ve tek çaremin saç ektirmek oldugunu söyledi. Şans eseri burayı buldum ve konu açmaya karar verdim saçlarımı yaklaşık 6 aydır 0 a vuruyorum haftada 1 defa. Şuanki resimle hemen hemen aynı ya da bi tık daha açılmıştır saçlarım. Şans eseri burayı buldum kesin sonuç alabileceğim bir tedavi yönteminiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.Eskisi gibi olmayacağının farkındayım ama 3 numara bıraksam bile yeter Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    En güEl yaşlarda düdük gibi hayat oluyor saç yüzünden Allah bir çare buldurur inşallah.ısırganı kaynat losyon yap 1 ay kullan başka bir şey e bulaşma şimdilik.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ön tarafta ki saç yoğunluğu hariç dökülme şeklin aynı benimki gibi. Sadece öndeki saç yoğunluğu bende ters tarafta. Arkadaşın da söylediği gibi önce bitkisel tedavilerden başla. Yeşil çay vs mutlaka tüket. Ya da hap şeklinde olanını kullan. Spirulina ya da Chlorella gibi yosun tabletlerini de ekleyebilirsin tedavine. Besin desteği olarak mineral ve vitamin takviyesi alabilirsin. Tabi bunlar bütçeyi zorlamaya başlar ve esas olarak ana tedaviye yardımcı tedavilerdir. Baktın doğal tedaviler işe yaramıyor o zaman gerçek tavsiyelerde bulunuruz. Ama sen yine de Miracle Losyon'u yap ve kullan...

Gençliğim kabusu gibi bişi bu saaç dökülmesi zaten ,teşekkürler bilgi için

hafif düzey bir antiandrojen (ru, spiro vs. forumda konuları var ayrıntılı bilgi için) losyon ve mutlaka saçlarını kısa tutuyorsan dermaroller kullanmanı öneririm. ayrıca masaj ve kaliteli bir bakım yağı uygundur. söylediklerim sadece tavsiye niteliğindedir. inşallah tatmin edici bir sonuca ulaşırsın.

hocam valla aynı tip dökülme bende 23 yaşındayım,20den sonra birden bu hale geldim,senin çizgi duruyor gene benim ön çizgi şakaklar hiç kalmadı,lanet olsun yavv,bişi daha sorucam saçlarda yıpranma oluyor mu hocam ?

Yeni Üye
    benmde aynı suan yaş 25