Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saçlar gitti derken

SaçımınDoktoru Üyesi

saçlar gitti derken

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-09-19 18.34.21.jpg
Görüntüleme: 1156
Büyüklüğü:  118.3 KB (Kilobyte)
ID:	597
    yaklaşık 10 yıldır saçlarım dönmesel olarak dökülmeye devam etti..bunun 7 yılında saçlarım için hiç bişey yapmadım çünki saçım çok fazlaydı ve dökülsede farkedilmiyordu ama son 3 yıldır gözle görülür dereceye gelmişti açılmalar bende çaresini aramaya başladım tabi ne yapabilirim diye..yine böyle forumlarda araştırma yaparken minoxu keşfettim ve denedim gerçekten faydasını da gördüm 2 kutu kullandım 4 ay ara verdim şeklinde devam ettim ama 2 sene... sonra yani bu yaza girmeden saçlarım inanılmaz dökülmeye başladı(kendisi heralde döngü denen canavar oluyor )..sildi süpürdü saçlar iyice açıldı ailemdeki herkes kel olacan demeye başladı..yine çaresini aramaya başlamıştım minox etki etmiyordu çünki...doktora gittim b12 folik asit biraz düşük çıktı ilaçlar verdi kullanıyordum..diğer siteyi keşfettim.. bir çok konu okudum ama nerdeyse sonuç alan yok gibiydi..yavaş yavaş saç ekimi konularınıda okumaya başladım yol öyle gözüküyordu...15-20 gündür aynı forumu incelememe rağmen nedense (aslında bence nedeni açık... size eleştiri hocam.... anlaşılmaz ve karışık bir başlık olması) topikal androjen... hala bile yazmada sıkıntı var neyse başlığına girmemişim çünki saç dökülmesi ile ilgili olduğunu düşünmedim açıkçası sonuçta sağlıkçı değiliz.. neyse miracle beyin yazısını görünce müthiş heyecanlandım ve ilaç siparişlerini bir arkadaşa verdim 2 aydır kullanıyorum şimdilik sonuçlardan memmunum bakalım inşallah bunda döngü olayı olmaz...
    yan etki konusuna da değinmek istiyorum ilk hafta baş ağrısı yaşadım (kokudan olduğunu düşündüm)
    bazen testislerde hafif ağrı hissediyorum...
    foto çekmedim fazla iki foto da sol şakak(eski olan 1 aylık tedavi sonucu)..
    şu an kullandıklarım,
    minox günde 1 yada 2
    miracle losyon
    ketoral ve azelderm
    biotin
    zinco yeni başladım
    birde hergün keten tohumu
    Konu salt tarafından (19.09.2014 Saat 20:56 ) değiştirilmiştir.

Sonuç güzel Salt şakaktan saç çıkmayana Alında ki saçlarını alçı döküp... göndericen 2 ayda güzel sonuç. Başlığa gelince evet fazla teknikti ama bu gerek liydi. Şayet başlığı "diane 35 le saç çıkardım vallaha" deseydim perukçu ekimci yosun tutmuş kel dinazorlar direk garip anadolu çocuğu görüp çarmıha gerecekti. Ama topikal antiandrojen ve androjen reseptör antagonisti yazınca helikopter görmüş güney amerika yerlisi gibi donakaldılar yok aga bu başka bişi diyip uzak durdular korkudan bir süre işte ne olduysa o sürede oldu ve yetti. Saldırmaya başladı lar yerliler sonra ama mızrak işte en fazla 20 metre gidiyor helikopteri alan üsküdarı geçti...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç güzel Salt şakaktan saç çıkmayana Alında ki saçlarını alçı döküp... göndericen 2 ayda güzel sonuç. Başlığa gelince evet fazla teknikti ama bu gerek liydi. Şayet başlığı "diane 35 le saç çıkardım vallaha" deseydim perukçu ekimci yosun tutmuş kel dinazorlar direk garip anadolu çocuğu görüp çarmıha gerecekti. Ama topikal antiandrojen ve androjen reseptör antagonisti yazınca helikopter görmüş güney amerika yerlisi gibi donakaldılar yok aga bu başka bişi diyip uzak durdular korkudan bir süre işte ne olduysa o sürede oldu ve yetti. Saldırmaya başladı lar yerliler sonra ama mızrak işte en fazla 20 metre gidiyor helikopteri alan üsküdarı geçti...
    Salt ın hissettiğinin aynısını bende hissetmiştim Miracle diğer sitede...Fakat aslında senin ne kadar haklı, ve ileriyi gören bir vizyon sahibi olduğunu zaman gösterdi...

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salt ın hissettiğinin aynısını bende hissetmiştim Miracle diğer sitede...Fakat aslında senin ne kadar haklı, ve ileriyi gören bir vizyon sahibi olduğunu zaman gösterdi...
    Teşekkür ederim dostum inan aklımın ucundan geçmedi sadece ulan noluyo dedim bu saldırı niye bioxin yapıp kazıkmı çaktık millete dedim sonra anladım iş güç yönlendirme vs de değil di en büyük sorun birilerinin kontrol etme küstahlığıydı o bilir o karar verir onlar evet buldum demeden sen çözüm üretemessin peki onları bekleyelim ama yok çözüm aramıyorlar ki baktım bir kaç kel velet bile saldırıyor bizi ezmeye çalışıyor üstüne moderatörlük veriliyor hııı sizmi böyle yaparsınız ? Demek minik krallığınız var ferman veriyorsunuz öyle mi kafanıza göre dedim ve kurdum siteyi inan asla aklımda yoktu. Ha ileri görüşlülük patlayabilir yani iddialı değilim bakarsın 2 ay sonra site yokoladabilir görücez google ın orjinal olmaya çalışanlarla dinazor çöp sitelerle yenilikçi içerikleri ayırt edip edemeyeceğini kullanıcıların yenilik isteyip istemediğini göreceğiz...Belkide hacamat ile saç tedavisi konuları daha kabul görüyor daha çok değer buluyordur göreceğiz...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam siteyi yok olmaması için bizlerde elimizden geleni yapmaya haziriz. Umarim bunun için sizlerinde bir önlemi vardır.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben yok olacağını düşünmüyorum açıkçası..devir net devri konu hit konulardan biri... aranan konunun çözümü var mı ?var bence hızlı bir şekilde gelişebileceğini diğer sitenin önüne geçebileceğini görüyorum...

forum için bağış toplanabilir gerekirse

Moderatör
    Bu site kapatma muhabbeti nedir?

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu site kapatma muhabbeti nedir?
    forum yazılımı lisanslı değilse kapanabilir.

Eyvallah teşekkürler önlem alıyoruz tabi iyi niyetiniz için çok teşekkür ederim eksik olmayın.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon