Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: saçlar gitti derken

Moderatör
    Msn açar yine devam ederiz bu arada 7ekimde san fransiscoda stem cell kongresi olacak histaminle replicell de katılıyormus dişe dokunur bir şey çıkacagını sanmam

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu tür açıklamalarda yaşınızı belirtseniz iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    yaş 31...saçlarda tozumsu yapı kalmasın diye çok süremiyorum ve hergün yıkamakla uğraşıyorum ama yinede kalıyor ...
    miracle hocam bunun yokmudur bir çüzümü bu aldoctonun surup veya damla gibi olanı yok mu?

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaş 31...saçlarda tozumsu yapı kalmasın diye çok süremiyorum ve hergün yıkamakla uğraşıyorum ama yinede kalıyor ...
    miracle hocam bunun yokmudur bir çüzümü bu aldoctonun surup veya damla gibi olanı yok mu?
    Malesef yok olsaydı emin olun çoktan kullanırdık. Tozu filan takmayın onu siz görüyorsunuz sadece.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam yeni çıkan saçlardan küçük olanlar krem sürerken elime geliyorlar....normalmidir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    tedavimde 3. aydayım ne losyonu nedee minoxu düzgün kullanabiliyorum çalışmam dolayısıyla...hergün saçları yıkamak artık zor geliyor...sıkıldım yanii...... saç gelişimi noktasında gelişimin devam ettiğini düşünüyorum.. ama losyonmu artık biotin mi yapıyor bilmiyorum ama saçlar çok sertleşti..güçlü saçlar bile kırılıyor... dökülme noktasında dökülme miracle beyin dediği gibi hiç durmuyor ama saçlarda gelişimin devam ettiğini görüyorum..
    Konu salt tarafından (16.10.2014 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedavimde 3. aydayım ne losyonu nedee minoxu düzgün kullanabiliyorum çalışamam dolayısıyla...hergün saçları yıkamak artık zor geliyor...sıkıldım yanii...... saç gelişimi noktasında gelişimin devam ettiğini düşünüyorum.. ama losyonmu artık biotin mi yapıyor bilmiyorum ama saçlar çok sertleşti..güçlü saçlar bile kırılıyor... dökülme noktasında dökülme miracle beyin dediği gibi hiç durmuyor ama saçlarda gelişimin devam ettiğini görüyorum..
    İşte ben de 2,5 yıl losyon kullandıktan sonra usanma noktasına geldim. Ondan sonra artık uğraşmak istemiyorum diye fin-duta başladım. Şimdi dutun yanında losyonları canım istediği için/keyfi yapıyorum. Yoksa dutsuz sadece losyondan medet ummaktan çok yoruldum..

Miracle hocam resimlere watermark mı eklesek. dolandırıcılar bizim şampuan saç çıkardı diye çalmasın resimleri

Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam resimlere watermark mı eklesek. dolandırıcılar bizim şampuan saç çıkardı diye çalmasın resimleri
    Mantıklı aslında ama yetişemiyorum inanın şöyle vbulletin uzmanı bir moderator alım ilanı yazacam tabi bir süre gönüllülük üzerine para veremiyoruz şu aşamada
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle losyona devam ediyorum...
    bu sürede losyonla ilgili gözlemlerim ...
    Losyon gerçekten işe yarıyor. ama çıkan saçlar tam olarak büyümeden dökülüyor... bu şekilde şu an 2 dökülmemi yaşıyorum...
    dermoller kullanıyorum ama deride çok kepek yapıyor....
    uzun süredir kullanan arkadaşlar sizlerde durum nasıl.....

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon