7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ürolog ile finas hakkında konuştum

SaçımınDoktoru Üyesi

Ürolog ile finas hakkında konuştum

Aslında pro scarı bölsem pro pecia gibi olur mu dicektim fakat adam çok sert şekilde saç için kadın olmak istiyormusun dedi. Soruma cevap vermeden iktidarsızlıkyapıo erkekliğindenmi olucaksın saç için dedi. Doktorun saçlar nw5ti benim nw2-3 fakat şakakları kapatıyorum saçlarla. İlk defa bir doktor bu kadar sert konuştu. Dedim yan etkileri biliyorum tekrar sordum proscar bölmeyi adam tekrar cevap vermedi.başka ürologlarlada görüşeyim mi bilmiyorum.doktorlar yetersizmi hepsi farklı birşey söylüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında pro scarı bölsem pro pecia gibi olur mu dicektim fakat adam çok sert şekilde saç için kadın olmak istiyormusun dedi. Soruma cevap vermeden iktidarsızlıkyapıo erkekliğindenmi olucaksın saç için dedi. Doktorun saçlar nw5ti benim nw2-3 fakat şakakları kapatıyorum saçlarla. İlk defa bir doktor bu kadar sert konuştu. Dedim yan etkileri biliyorum tekrar sordum proscar bölmeyi adam tekrar cevap vermedi.başka ürologlarlada görüşeyim mi bilmiyorum.doktorlar yetersizmi hepsi farklı birşey söylüyor.
    Ne erkeklikmiş arkadaş. Nasıl bir korku bu?! Din elden gidiyor ile ölümüne yarışır erkeklik elden gidiyor.

işine yarar fetva bulana kadar hoca hoca dolaşmak seninki yada başka bir değişle tam olarak bindiğin dalı kesmek.foruma az göz gezdir aklı başında insanların bu tarz ilaçları oral olarak kullananlara yaptığı uyarıları bi gör sonra ara tekrar doktor yada kafana göre. Topikal olarak bile çekinerek kullanan onlarca insan varken yada hiç kullanmayan ama doğal tedavilerle en azından kafasında bulunanları koruyup diğer gelişmeleri takip eden. Bunun tam zıttında androcur kullanıp yine fayda gören insanlar var. Astarı yüzünden pahalı yani burda artı eksi hesabı yapmak akıl karı değil yinede senin bedenin senin kararın ?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doktor abartmış kadın mi olmak istiyon filan diye..finasteride o derece yan etkisi yok.kadin olacak gibi..tavsiye etmiyom.ama
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar FDA tarafından onaylanmış ve birsürü insanın kullandığı bu ilaçlar kadın yapmaz. 10 sene 15 sene kullananların yorumlarıda mevcutdur. bazıları yan etkileri görmemişdir bile. araştırmak lazım bu tarz şeyleri doktor senden daha az biliyordur emin ol bizim milletde birşey var doktorun insan olduğunu unutuyorlar ne derse doğru sanki. Ben cildiye doktorlarından on kat daha fazla araştırma yapıyorum yeni tedavilerle ilgili onların görevini biz yapıyoruz daha doğrusu malesef öyle. zaten bu siteyi ayakda tutanda budur burada saç dökülmesinin kilit noktaları çözülmüşdür doktorların çok çok üzerindedir bu site açık konuşuyorum yanlış anlamayın sitenin savunucusu değilim ama öyle biraz düşünün buradaki bilgileri doğru kullananlar bu sorunu aşabilirler. bunun örnekleri mevcut
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar FDA tarafından onaylanmış ve birsürü insanın kullandığı bu ilaçlar kadın yapmaz. 10 sene 15 sene kullananların yorumlarıda mevcutdur. bazıları yan etkileri görmemişdir bile. araştırmak lazım bu tarz şeyleri doktor senden daha az biliyordur emin ol bizim milletde birşey var doktorun insan olduğunu unutuyorlar ne derse doğru sanki. Ben cildiye doktorlarından on kat daha fazla araştırma yapıyorum yeni tedavilerle ilgili onların görevini biz yapıyoruz daha doğrusu malesef öyle. zaten bu siteyi ayakda tutanda budur burada saç dökülmesinin kilit noktaları çözülmüşdür doktorların çok çok üzerindedir bu site açık konuşuyorum yanlış anlamayın sitenin savunucusu değilim ama öyle biraz düşünün buradaki bilgileri doğru kullananlar bu sorunu aşabilirler. bunun örnekleri mevcut
    annem hemşire benim. hem annemin içi rahatlasın diye hemde kendim sorayım diye gittim üroloğa tabi bunları duyunca şok oldum. doktorun kel olmasına bağlıyorum durumu. hani 30yaşında nw4-5 araştırdı belki benim yaşlarımda dedi kadın oluon falan sonra kullanmadı pek. tek istedğim proscar hakkında sormaktı reçetesiz alınmıyorsa reçete etmekti fakat çok ters birşeyle karşılaşınca konu açayım dedim. bende 1senedir araştırıyorum bu konuları bilgim var hani dedim çok düşük oranda görülüyor o etkiler hatta kullanmayanlarda bile o civarlarda o sorunları yaşayanlar var dedim. fakat hani konuşturmadı ağzıma tıktı lafı bildiğin.geçen sene gittiğim cildiyecime bir daha uğrucam. 5 sene minox kullan sonra saç ektir demişti fin kullanmak istiyorum ne düşünüyorsunuz proscar 1/4 hakkında dicem. arada bir tahlil falan yaptırmak lazım olursa doktor kontrolünde olsun diye kasıyorum birde azda olsa annem bunları duyunca biraz değişik hissetti oda rahatlasın istiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    uzun yıllar bende kullan bırak yaptım bu ilacı şimdi yine başladım.mental yan etkiler dahil envai çeşit yan etkilerini de gördüm.ama şu durumda ben bile kadın olmak istiyorsan kullan gibi iddialı bir söz kuramam.aksine testosteron seviyemi arttırdığı için daha maskülen bile oldum.yinede dht cinsel açıdan yeri dolmayan bir hormon.evet kullanıyorum,bunlar kendimi kandırma bahanelerim değil birebir yaşadıklarım.ayrıca cinsellikten ziyade finansın uzun vadede daha korkulası yan etkileride var.buzyüzden sadece finans üzerine temel kurarak tedavi oluşturulmamalı.komplex bir tedavi yöntemi izlenmeli
    Tedavim;