Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar FDA tarafından onaylanmış ve birsürü insanın kullandığı bu ilaçlar kadın yapmaz. 10 sene 15 sene kullananların yorumlarıda mevcutdur. bazıları yan etkileri görmemişdir bile. araştırmak lazım bu tarz şeyleri doktor senden daha az biliyordur emin ol bizim milletde birşey var doktorun insan olduğunu unutuyorlar ne derse doğru sanki. Ben cildiye doktorlarından on kat daha fazla araştırma yapıyorum yeni tedavilerle ilgili onların görevini biz yapıyoruz daha doğrusu malesef öyle. zaten bu siteyi ayakda tutanda budur burada saç dökülmesinin kilit noktaları çözülmüşdür doktorların çok çok üzerindedir bu site açık konuşuyorum yanlış anlamayın sitenin savunucusu değilim ama öyle biraz düşünün buradaki bilgileri doğru kullananlar bu sorunu aşabilirler. bunun örnekleri mevcut
annem hemşire benim. hem annemin içi rahatlasın diye hemde kendim sorayım diye gittim üroloğa tabi bunları duyunca şok oldum. doktorun kel olmasına bağlıyorum durumu. hani 30yaşında nw4-5 araştırdı belki benim yaşlarımda dedi kadın oluon falan sonra kullanmadı pek. tek istedğim proscar hakkında sormaktı reçetesiz alınmıyorsa reçete etmekti fakat çok ters birşeyle karşılaşınca konu açayım dedim. bende 1senedir araştırıyorum bu konuları bilgim var hani dedim çok düşük oranda görülüyor o etkiler hatta kullanmayanlarda bile o civarlarda o sorunları yaşayanlar var dedim. fakat hani konuşturmadı ağzıma tıktı lafı bildiğin.geçen sene gittiğim cildiyecime bir daha uğrucam. 5 sene minox kullan sonra saç ektir demişti fin kullanmak istiyorum ne düşünüyorsunuz proscar 1/4 hakkında dicem. arada bir tahlil falan yaptırmak lazım olursa doktor kontrolünde olsun diye kasıyorum birde azda olsa annem bunları duyunca biraz değişik hissetti oda rahatlasın istiyorum.