Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Mutluluğa tel tel veda...

Mutluluğa tel tel veda...

Abiler ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim.Saçlarım kendimi bildim bileli dökülüyor.Yerine yenilerinin gelmediğini farkedeli baya oldu.Üst taraf baya açıldı.Kel kalacağım besbelli.Doktora hem dökülme hem de kepek hem de yağlı olduğu için gittim.Yağ ve kepek sorununu biraz çözdüm ancak dökülme çok artmaya başladı.Kellik için bioxcin forte şampuan ve %5 sprey önerdi.Siz tecrübeli abilerime sorum şudur yardımcı olursanız duacı olurum : Doktorun önerdiği bu ilaçlar faydalı olur mu, kullanayım mı bunları ? Ve düzenli spor yapan ve bir takımda oynayan biriyim internette bazı ilaçların hormonel etki yaptığını ve bazılarının hipertansiyon ilacı olarak kullanıldığını okudum böyle ilaçlar kullanırsam sporda sıkıntı yaşar mıyım ? Siz bunları göz önüne alarak bana hormonları ve kalbi etkilemeyecek ilaçlar önerir misiniz ? Yardımlarınız ve vaktiniz için çok teşekkür ederim.Şimdiden sağolun.
    Konu hathorne tarafından (15.11.2016 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: gereksiz kısımları attım

fotoğraf var mı?
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

Alıntı problem99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoğraf var mı?

Hocam resimdeki gibi ama bu kadar fazla değil.Yıkayıp kuruladıktan sonra döküldüğü belli olmuyor ama 1 gün sonra hafif yağlanınca özellikle ön taraf sağ ve sol daha fazla döküldü oralardan belli oluyor direk açıldığı.

Dostum, bende sitede yeni uyeyim, azeriyim. Banada yardim lazim (((((

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şekil verdiğin yerdeki saçlar seyrek.ıslak flashla çekmişsin o yüzden dahada kötü gözüküyor şu an. Neyse bioxcinin kellikten kurtarcağına inanmıyorum ama denemedim hiç bilgim yok. Dht engelleyip saç istiyosan minox türevlerini kullanmalısın

Alıntı hathorne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam resimdeki gibi ama bu kadar fazla değil.Yıkayıp kuruladıktan sonra döküldüğü belli olmuyor ama 1 gün sonra hafif yağlanınca özellikle ön taraf sağ ve sol daha fazla döküldü oralardan belli oluyor direk açıldığı.
    kardeş sende de baya açılma varmış özellikle ön taraflarda ve tepede gıtmıs sadece kenarlar kalmıs ben finasterid kullandım buna benzer saça hayvan gibi saç çıkarmıstı sımdı tekrar baslıcam dermaroller miracle losyon ve min+dut fılan arastır ona göre baslayabılırsın benım tedavımede bir göz at derim
    1 - Min+Dut ( Min+ 12 avodart kampsülü )
    2 - Miracle Losyon ( 1 kutu aldactone + 1 adet dekort ampül + 1 kutu diana )
    4 - Solgar Biotin 5000 mgr ( Sabah 5000 Mgr / Akşam 10000 Mgr )
    5 - Solgar Vm 2000 ( Sadece yatarken )
    6 - Haftada bir Badem yağı - Yılan yağı - çam yağı,
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )
    8 - Finasterid proscar her akşam 1/4 ( 14.11.2016 tarihi itibari ile)

Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şekil verdiğin yerdeki saçlar seyrek.ıslak flashla çekmişsin o yüzden dahada kötü gözüküyor şu an. Neyse bioxcinin kellikten kurtarcağına inanmıyorum ama denemedim hiç bilgim yok. Dht engelleyip saç istiyosan minox türevlerini kullanmalısın
    Bu dht engelleme dediğinin herhangi bir zararı var mıdır vücuda veya o tarz birşey ? Siz kullandınız mı hiç ?

Geçmiş olsun. Yağlanma karşıtı topikal uygulama olarak en popüler losyon miracle losyonu tedavine eklemelisin bence. Tabii ki araştır biraz sonra karar ver. Sonuçta yaşın daha küçük. Sana iyi gelecek bir tedavi bulursun,merak etme, bu site bir hazine bizim gibiler için.

Bu arada kendi fotonu koyarsan adam akıllı yorum yapılabilir

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Yağlanma karşıtı topikal uygulama olarak en popüler losyon miracle losyonu tedavine eklemelisin bence. Tabii ki araştır biraz sonra karar ver. Sonuçta yaşın daha küçük. Sana iyi gelecek bir tedavi bulursun,merak etme, bu site bir hazine bizim gibiler için.
    Hocam bu losyonu nereden bulabilirim ? Bir de ben zaten site araştırması yapacağım ancak bu arkadaşların söylediği minox türevlerini siz kullandınız mı önerir misiniz ? Herhangi bir zararını ve etkisini gördünüz mü? Ve bi değişiklik hissettiniz mi ?

Sayfa 1/2 12 SonSon