4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Fınasterid kullananlar buraya DİKKAT!!

Yeni Üye

Fınasterid kullananlar buraya DİKKAT!!

Merhaba arkadaşlar foruma yeni uye oldum lakin uzun süredir takip ediyordum. Foruma üye olma da ki sebep yaşadığım bu olayı anlatıp bir kac soru sormak. 4 aydır finasterid min + dut ve miracle losyon kullandım finasteridin bende ki en değişik yan etkisi kaslarda ve guc lerde inanılmaz bir gerileme, düşüş yapmasi. sizlere sorum sudur finasteridi birakirsam dokulme düzey olur .fini birakirsam nasil bi topikalle desteklemeliyim vucudumdan dolayı kesinlikle birakmak istiyorum ama dökülürse çok uzulurum.

Yeni Üye
    finasterid malesef güç kaybına neden oluyor bende spor yaptığım için anlamam kolay oldu güçten düşüyosun sonuçta baskılanan hormon erkeksi hormon 3 ay kullanıp 3 ay ara vererek devam edebilirsin finas kullanmadığın dönemlerde ru kullanabilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ru tarzi guclu kisa ömurlu antiandrojenler ve miracle losyon vb olabilir,,

Aksine finas kullanmaya başladıktan sonra kuvvette ve kas kütlesinde ciddi artış yaşadım. Daha ağır kaldırabiliyorum. Özellikle büyük kas gruplarında ağırlıklar arttı. Kısa süreli bir seyahate çıktım. Bu sürede finas kullanmadım. Ciddi halsizlik yaşadım. Evet Finas testonun dht'ye dönüşümünü engelliyor. Dht'ye bağlanamayan testo vücutta yükseliyor. Finasın Ön çizgiyi bozma konusunun bunula ilgisi var. Yan etki olarak Sperm koyulaşması ve sabah ereksiyonları olmuyor. Ayda 4-5 kez yaşıyorum.