3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Yeniyim Minoxil lütfen yardım lütfen YAŞ 25 !

Yeniyim Minoxil lütfen yardım lütfen YAŞ 25 !

Arkadaşlar merhaba ben minoxile yeni başladım şok dökülme yaşıyorum Ne yapmalıyım yaş 25 tepe kısmı seyrek dökülme minoxilden önce belli değildi şuan öbek öbek dökülüyor sizce nasıl bir tedavi şekli izlemeliyim? Miracle losyonun idrar yapmada zorluk testiste ağrı ya da cinsel isteksizlik gibi yan etkileri varmış bu nedenle çekimser kaldım minoxil türk üretimi güvenilir mi drtus sitesinde doktorlar türk üretimi minoxili güvenilir bulmadıklarını söylemişler..MİNOXİLden soğudum bu nedenle ne yapacağım?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Devam edin minoxa. Çıkışlar olacaktır. Zayıf saclariniz dökülüyor. Yerine daha kaliteli saçlar çıkacak.miracle losyonda dedikleri yan etkiler cok nadir görülmüş. Oda idrar yapamama gibi.yan etki imkânsız.siz bu losyonu denemeden anlayamazsiniz. Önce bi deneyin.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Minoxidil saç çizgisi çok gerilememiş ya da çok zaman geçmemiş seyrek/ince de olsa saç üretimi devam eden saçlı deride çok etkilidir.(tek başına uzun yıllar boyu) Başlangıçta saçlarda dökülme hızlanabilir bu çok normaldir sabırla kullanıldığında fazlası ile geri çıkacaktır. Tedavinizde minoxidili tek kullanmanızı asla önermem tavsiyem scalp biyokimyasını minoxidil etkileşimli desteği bağımlılığından koruyacak şekilde gün aralıkları verilecek şekilde günde en fazla bir şeklinde uygulanması yönünde dir. Bu şekilde asla dönemsel saç azalmaları sebepli seyrelmeler olmayacaktır. Minoxidil çıkan ya da çıkmaya meyilli köklerde asıl etkisini gösterir yani kel birinde asla saç çıkarmayıp oldukça eleştirilebilir ancak aynı kişi iğneleme ve antiandrojen ve/veya antiinflamatuvar tedavi ile cılız saçta çıkarsa o zaman minoxidilin çok iyi bir şekilde etki edeceğini görecektir. Saç tedavisinde her farklı etken kendi katkısını belli bir yüzdesel dilimde yapar ve etkenlerin hepsi farklı bir eksiği tamamlamalıdır bu şekilde belli bir strateji eşliğinde ki tedavide başarı oranları hüsran olabilir setipiprant, minoxidil, iğneleme den oluşan bir örnek tedavide hepsi tek kullanıldığında %10 kazanım olacakken beraber kullanımda sırasıyla 30+%20+%20= %60 lık bir (örnek amaçlıdır oranlar değişebilir kişiden kişiye) saç kazanımı olabilir.
    Konu Miracle tarafından (01.02.2017 Saat 08:59 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .