Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Saçım Hızlı Bir Şekilde Seyrekleşiyor Resimli Yardım Bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazmayı unuttum 2 sene once farklı bir şeyden test yaptırmıştım normal çıkmıştı, daha önce gittiğimde ise doktora resmını attığım ilacı verdi ve bir kağıda su ilacıda yazdı FBS 1

bu ılacları almamın faydasını gorurmuyum. yada soyle dıyım seyrekleşmiş saçlarımı tekrardan çıkartabilirmiyim?

ilacın resmi
    Shen Min Men
    Bu multivitamin gibi bir şey. Tek başına saçlarınıza iyi gelmez. (Ben şahsen multivitamin ve mineral kompleksi bir besin desteği öneririm.) Hormonal (finasteride veya dutasteride) tedavinin yanında iyi bir destek olur ancak. Bu saçlarınızı düzeltmeniz mümkün, moralinizi bozmayın. Miracle losyon, dermaroller, dutasteride kurtarıcınız olabilir. Ancak yaşınız genç; ağız yoluyla ilaç kullanımı konusunda forumu incelemenizi tavsiye ederim. Yan etkileri çok, kararı siz verin.

Yeni Üye
    Kardeş bende senle aynı durumdayımda benim biraz saçlarım farklı

Seyrelen yerlere minoxil kullan ben kullanıyorum %5 saç uzmani bi doktor verdi günde 2 defa kullan dedi faydası oluyor ama yeterlimi yeterli değil ama hiçyokdan iyidir kullanıyorum şampuanımda kerastase minoxili dene bence

Üye
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu multivitamin gibi bir şey. Tek başına saçlarınıza iyi gelmez. (Ben şahsen multivitamin ve mineral kompleksi bir besin desteği öneririm.) Hormonal (finasteride veya dutasteride) tedavinin yanında iyi bir destek olur ancak. Bu saçlarınızı düzeltmeniz mümkün, moralinizi bozmayın. Miracle losyon, dermaroller, dutasteride kurtarıcınız olabilir. Ancak yaşınız genç; ağız yoluyla ilaç kullanımı konusunda forumu incelemenizi tavsiye ederim. Yan etkileri çok, kararı siz verin.
    sabahtan beri forumda ıncelemede bulunuyom şöyle birşey uygulıcam dediğiniz gibi ağız yoluyla şuan düşünmüyom en son çare. uygulayacağım yöntem nasıl sizce?

Miracle Losyon (sabah akşam)
    Dermaroller (losyon uygulamadan once kullanmayı dusunuyom)
    ketoral azelderm krem (sabah aksam bunuda oyle yapmayı dusunuyom)
    gerekirse biotinde almayı dusunuyom

Alıntı Forever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Seyrelen yerlere minoxil kullan ben kullanıyorum %5 saç uzmani bi doktor verdi günde 2 defa kullan dedi faydası oluyor ama yeterlimi yeterli değil ama hiçyokdan iyidir kullanıyorum şampuanımda kerastase minoxili dene bence
    kardesım suan dusunmuyom onları olduda bıraktın hop olduğu gıbı saçlar geri dokuldu ve sureklı degıl bır yerden sonra tıkanıyor ve tek basına görevini yerine getiremiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Forever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Saç uzmanları genelde kozmetikçi oluyor. minoxili öneren cildiye doktoru mu ?

22 yaşındayım.
    Dökülme genetik gibi geldş bana. Çünkü abiniz ve babanızda da varmış aynı durum.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç uzmanları genelde kozmetikçi oluyor. minoxili öneren cildiye doktoru mu ?
    trikolog önerdi bana fakat yeterli değil ya

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    sabahtan beri forumda ıncelemede bulunuyom şöyle birşey uygulıcam dediğiniz gibi ağız yoluyla şuan düşünmüyom en son çare. uygulayacağım yöntem nasıl sizce?

Miracle Losyon (sabah akşam)
    Dermaroller (losyon uygulamadan once kullanmayı dusunuyom)
    ketoral azelderm krem (sabah aksam bunuda oyle yapmayı dusunuyom)
    gerekirse biotinde almayı dusunuyom

kardesım suan dusunmuyom onları olduda bıraktın hop olduğu gıbı saçlar geri dokuldu ve sureklı degıl bır yerden sonra tıkanıyor ve tek basına görevini yerine getiremiyor.
    Miracle losyon, ketoral, dermaroller benim de tedavimin ana unsurları. Elbette bunlar etkilidir ama birkaç gündür şöyle bir şey fark ettim. Eğer Avodart'ı her gün değil de gün aşırı kullanırsam az da olsa dökülme yaşıyorum. Saç kısayken bunu fark etmemiştim ama uzamaya başlayınca anlaşılıyor. Ağızdan ilaç kullanma zorunluluğu can sıkıcı.

Hocam genetik dökülme paternine uyuyor yapısı. Minox ve finas kullanabilirsiniz. Bunlar Androgenetik alopeside onaylanmış 2 ürün.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12