Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ön Taraf/şakakları Koruyabilmek

Banned
    Dostum saçların çok kaliteli duruyor. Sadece sorun şakalarda mı ?

Banned
    Dermaroller kullanın özellikle de şakak bölgesinde ufak deformasyonlar yaparak o bölgeye iyileştirici hücrelerin hücum etmesini sağlayabilirsiniz. Tedaviye de devam edin özellikle kremler ön bölgede çok iş görür

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller kullanın özellikle de şakak bölgesinde ufak deformasyonlar yaparak o bölgeye iyileştirici hücrelerin hücum etmesini sağlayabilirsiniz. Tedaviye de devam edin özellikle kremler ön bölgede çok iş görür
    Hocam bende 35 gundur tedavi uyguluyorum cell losyon kullaniyorum tepe bolgesi yavas yavas toparlaniyor ancak sakaklarda pek gelisme yok hatta geriliyor kremlerden kastiniz nedir bende kullanmak isterim

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 3994Eklenti 3995
    Eklenti 3996Eklenti 3997

Alnınızda ki beni baz alarak bazı işaretlemeler yaptım alın çizginiz aşağı inmiş şakaklarınızda da gördüğünüz üzere saç olmayan yerlerde saç çıkmış çıkan saçlar düz çizgi olmadığından düzensiz çıkışlar ve alın şakak çizgileri arasında ki değişkenlikler gözünüzü yanıltıyor olabilir ayrıca nemli saçlar saha seyrek görünür son resimlerde saçlarınızda ya nem var ya da yağlı.
    evet doğru nemliydi fotoğraflar. 3 ay öncekiler kuru halde çekilmişti, koşulları değiştirmemek lazım. son hali (kuru) : http://i.hizliresim.com/EgQDng.jpg

bana öncesine göre bir azalma var gibi geldi şakakta ama haklı olabilirsiniz. yani düz bir çizgi olmadığı için, o bölgedeki mevcut durumu seyrelme olarak algılamış da olabilirim. asıl derdim mevcut durumu korumak olduğu için çıkışlara çok dikkat edemiyorum maalesef.

hocam bu arada tedavi süresince dökülme bazı günlerde agresifleşti. cella yada kullandığım başka bir etkenin böyle bir etkisi var mı?

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum saçların çok kaliteli duruyor. Sadece sorun şakalarda mı ?
    ön bölgede, özellikle sol şakakta problem var. ayrıca klasik erkek tipi dökülme (yanlar ve arka hariç) mevcut. günde 100 tel civarı gidiyor. dökülen yerlerde kaşıntı ve saçlarda incelme var. önceden saç tellerim çok kalın olduğu için incelmiş hali bile normal geliyor olabilir

tedaviye devam edicem. ama son 1 aydır azaldrem kremi bıraktım, dökülme yapıyor gibi geldi emin olamadım. sadece ketoral ile devam ediyorum kremlerden. haftada bir iğneleme yapıyorum şakaklara kanayana kadar, sonrasında hemen cella sürüyorum. sürmek için biraz beklemem gerekir mi? ben hemen sürüyorum çünkü.

Alıntı mario Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet doğru nemliydi fotoğraflar. 3 ay öncekiler kuru halde çekilmişti, koşulları değiştirmemek lazım. son hali (kuru) : http://i.hizliresim.com/EgQDng.jpg

bana öncesine göre bir azalma var gibi geldi şakakta ama haklı olabilirsiniz. yani düz bir çizgi olmadığı için, o bölgedeki mevcut durumu seyrelme olarak algılamış da olabilirim. asıl derdim mevcut durumu korumak olduğu için çıkışlara çok dikkat edemiyorum maalesef.

hocam bu arada tedavi süresince dökülme bazı günlerde agresifleşti. cella yada kullandığım başka bir etkenin böyle bir etkisi var mı?
    Son kuru resimide gönderince emin oldum ilerlemeden kesinlikle kazanımın var bariz olarak bu benim düşüncem farklı düşünceler varsa bilmiyorum gözlem çok çok önemli muhakkak resimleyin her aşamada ve en azjndan bir başka gözlede yorumlatın. Dökülme çıkış olan bir durumda olacaktır ve zaman zaman artış olacaktır genel duruma bakın her zöaan bir örnek vereyim bu duruma 1.5 milyarlık çinde ölüm sayısı ülkemizden elbet fazla olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son kuru resimide gönderince emin oldum ilerlemeden kesinlikle kazanımın var bariz olarak bu benim düşüncem farklı düşünceler varsa bilmiyorum gözlem çok çok önemli muhakkak resimleyin her aşamada ve en azjndan bir başka gözlede yorumlatın. Dökülme çıkış olan bir durumda olacaktır ve zaman zaman artış olacaktır genel duruma bakın her zöaan bir örnek vereyim bu duruma 1.5 milyarlık çinde ölüm sayısı ülkemizden elbet fazla olacaktır.
    haklısınız hocam. insanın tek başına fark etmesi zor. belli aralıklarla fotoğraf yüklerim buraya mutlaka zaten. gören arkadaşlar da fikrini belirtirse daha kesin yorumlayabiliriz.

Mario kaç mm dermoraller kullanıyosun ?

evet arkadaşlar selam, fotoğraf atmaya devam ediyorum. tedaviye başlayalı 3,5 ay oldu.

http://i.hizliresim.com/gX3On0.jpg (başlangıç)
    http://i.hizliresim.com/EgQDng.jpg (2,5 ay)
    http://beta.hizliresim.com/NpkqVN (bugün, 3,5 ay)

dökülmem son sürat devam ediyor günlük 100-150 şeklinde. çok dikkat etmemeye çalışıyorum. hani aynı seviyede kalsam (ki ilk amacım o) yine sevinicem ama seyreklik artmaya başladı. dökülen yerlerdeki deri kalınlığı ve kaşıntı da devam ediyor. ne diyorsunuz?

güncel tedavim: cella, ketoral krem, ara sıra emu yağı, solgar biotin, kabak çekirdeği yağı kapsülü

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon