Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kirkland Minoxidil Kullananlar

Kirkland Minoxidil Kullananlar

Arkadaşlar Kirkland Minoxidil bildiğiniz gibi rogain gibi foam şeklinde formulasyona sahip, kullananlar yada önceden tecrübe etmiş olan arkadaşlarmız fiyatı ve etkisi hakkında bilgi verebilir mi ?

Arkadaşlar ucuz minoxidil nerden alabilirim bu İran malı filan var iyimidir sizce

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bildiğim kadarı ile minoxidil etken maddesi zaten iran'dan temin ediliyor. İran malı minoxların adı "arak" olması gerek.

Ankarada güvenli bir yer var mı bildiğiniz

Alıntı KillThat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada güvenli bir yer var mı bildiğiniz
    20 tl ye satılıyor arak ama 28 e forte olunca onu aliyorum ben

Botanik ecza da forte nin fiyati 39 TL olmuş. Arak alabilecegimiz yer neresi var acaba sayin @miracle
    Konu Hemşir_E tarafından (07.08.2014 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    vayde ben 52 den alıyorum burada.

Forumumuza özel fiyat olarak goruselimmi arkadaslar guvenilir bir minoxcudan orjinal her marka etki olarak farksizdir belirteyim çünkü minox pahalı bir etken değildir sadece ulkemizde her kose başı tutulup izin verilene ve onların yardakcilarina yedirilir rekabete izin verilmez...

Yeni Üye
    En ucuz minoxtur kendisi ben yıllarca ebayda monster hot deal diye bir satıcıdan alırdım hala satıyormu bilmiyorum bende işe yarayan tek minoxtu Rogaine foam olsun topik olsun etki etmemişti her minox gibi bıraktığınızda tüm çıkanlar ucup gidiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşkar kirkland foam aldım sanalpazardan. ve sıvılaştırdım içine dutasterid attım 12 tane ilerleyen zamanda görüşlerimi yazıcam kirkland foam hakkında.malum minoxilden şikayetlerimiz oldukça fazla.

Sayfa 1/3 123 SonSon