57 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Adım Adım ilerleyişi anlatacağım

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu saç tam proscarlık,proscar fayda gösterirse sende en geç 5 aya dolar o tepe

Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu saç tam proscarlık,proscar fayda gösterirse sende en geç 5 aya dolar o tepe
    Daha onceden de sacım boyleydı proscar kullanarak kafamın heryerı sac olmustu ben multıvıtamın ve mınoxıl dermarollerım cıkardıgını düşünmüştüm suan anlıyorumkı aslında proscar mıs ıse yarayan p.tesı itibari ıle baslayacagım proscar menıde sıvılasma ve seffaflasma yapıyordu ondan bırakmıstım ve 2 3 ay snra bu etkıler komple duz3ldı bunun ıle ılgılı bilgisi olan varmı
    1 - Min+Dut ( Min+ 12 avodart kampsülü )
    2 - Miracle Losyon ( 1 kutu aldactone + 1 adet dekort ampül + 1 kutu diana )
    4 - Solgar Biotin 5000 mgr ( Sabah 5000 Mgr / Akşam 10000 Mgr )
    5 - Solgar Vm 2000 ( Sadece yatarken )
    6 - Haftada bir Badem yağı - Yılan yağı - çam yağı,
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )
    8 - Finasterid proscar her akşam 1/4 ( 14.11.2016 tarihi itibari ile)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugur3344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha onceden de sacım boyleydı proscar kullanarak kafamın heryerı sac olmustu ben multıvıtamın ve mınoxıl dermarollerım cıkardıgını düşünmüştüm suan anlıyorumkı aslında proscar mıs ıse yarayan p.tesı itibari ıle baslayacagım proscar menıde sıvılasma ve seffaflasma yapıyordu ondan bırakmıstım ve 2 3 ay snra bu etkıler komple duz3ldı bunun ıle ılgılı bilgisi olan varmı
    Özel bir hastanenin genel cerrah ve cildiye doktorları ile proscar hakkında görüşme yapmıştım. ilacın saç için 1 veya 2 yıl kullanıma uygun olduğunu bıraktıktan sonra olası yan etkilerin ortadan kaybolacağını söylemişlerdi. bilgi amaçlı yardımcı olabilir.

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel bir hastanenin genel cerrah ve cildiye doktorları ile proscar hakkında görüşme yapmıştım. ilacın saç için 1 veya 2 yıl kullanıma uygun olduğunu bıraktıktan sonra olası yan etkilerin ortadan kaybolacağını söylemişlerdi. bilgi amaçlı yardımcı olabilir.
    Dostum acıkcası bende yan etkilerin olup olmayacagı konusunda doktorlarla görüştüm yan etkilerin kalkacagnı duzelecegnı soyluyorlar daha once kullandım saç olarak çok olumlu etıkeler aldım kafadan kıl fıskırıyordu 15 yasındakı halıme dondurmustu benı fakat yan etkılerden korktum menide şeffaflasma ve sıvılasma yapmıstı ama banada doktorlar yan etkıler bırakınca duzelır demıstı. suan netım ve p.tesı baslayacağım hergün akşam 1/4 proscar alcam.
    zaten dün farkettim yavaştan şakak bölgesinde tüylenmeler baslamıs minoxun şok olarak döktüğü saçlar gelmeye başlıyor sankı 2 3 aya toparlayacağıma inanıyorum
    1 - Min+Dut ( Min+ 12 avodart kampsülü )
    2 - Miracle Losyon ( 1 kutu aldactone + 1 adet dekort ampül + 1 kutu diana )
    4 - Solgar Biotin 5000 mgr ( Sabah 5000 Mgr / Akşam 10000 Mgr )
    5 - Solgar Vm 2000 ( Sadece yatarken )
    6 - Haftada bir Badem yağı - Yılan yağı - çam yağı,
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )
    8 - Finasterid proscar her akşam 1/4 ( 14.11.2016 tarihi itibari ile)