Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
57 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Adım Adım ilerleyişi anlatacağım

22 kasım 2016 fotoğraflarını paylaştım. ilk yazıya ekledim.
    1 - Min+Dut ( Min+ 12 avodart kampsülü )
    2 - Miracle Losyon ( 1 kutu aldactone + 1 adet dekort ampül + 1 kutu diana )
    4 - Solgar Biotin 5000 mgr ( Sabah 5000 Mgr / Akşam 10000 Mgr )
    5 - Solgar Vm 2000 ( Sadece yatarken )
    6 - Haftada bir Badem yağı - Yılan yağı - çam yağı,
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )
    8 - Finasterid proscar her akşam 1/4 ( 14.11.2016 tarihi itibari ile)

Arkadaşlar ben daha önce mınox ve proscar kullanarakncok ıyı sonuc almıstım ve sadce 3 ay mınox 1 ay proskar kullanmıstım. Suankı tedavimde mın dut ve proskar uzerıne aynı sonucları almak ıstıyorjm ama sankı vermeyecek gıbı? Yardımcı olabilecek var mı
    7 - Kabak Çekirdeği, Yeşil Çay, Kuru üzüm ( çok fazla disiplinli kullandığım soylenemez )

Yeni Üye
    kardeşim selam naptın nasıl gidiyor ?

Evet arkadaslar tekrar sağlıklı güzel saçlarıma kavuştum benim için mükemmel oldu. Suan sadece 2gune bır mıracle losyon 3 gune 1 mınox kullanıyorum bazen 5000mg bıotın hapı alıyorum haftada 1 dermaroller uyguluyorum kımse cevap yazmadığı ıcın fotoğraf yuklememıstım merak eden arkadaslar var sanırım

Ekleyebıldıgım kadar ekledım ılerkı zamanlarda yıne eklerim fotograf cekılme tarıhlerı 03.01.2017dır ama 12.2016 tarıhınden berı sacımdakı gelısmeler yerını buldu tam.performansa yakındır suan dahada bır sey cıkacagını tahmin etmıyorum

Bu gelısmemde aslında hıkayenı anlat kısmından alınarak basarı hıkayesı bolumune eklenerek sabıt konu yapılabılır

Gözlerime inanamadım gerçekten gelmiş geçmiş en iyilerden miracle ismi ile yine tecelli etmiş...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla helal olsun kardesim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Proscar kullandim sadece 6 ay . O kadar faydasi olmustu ki artik bu kadarida fazla diyecek kadar �� sanirim burda da ayni durum söz konusu. Umarim proscar ı birakmak zorunda kalmazsin kardesim. Hayirli olsun.

Tedavimde edindiğim bazı tecrubelerım var bunlarıda arkadaslarla paylasmak ıstıyorum.

1. Tedavıde dermaroller olmazsa olmaz bence fakat 1mm 1080 iğne dermaroller kullanırken sacımı aşırı derecede ya kırıp dönüyordu ya da kökünden döküyor du. Fakat 1mm dermaroller 540 iğneli 0.50 ye gore daha cok derıye batıyor ve emılımı arttırıyor. Ilk etapta şok etkısıyle sacı cıkarmak için 1mm daha sonra sacı korumak ıcın ıse 0.50mm dermaroller kullanmanın benım ıcın daha ıyı olduğu kanısındayım.

2. Her ne kadar oral ilaç alımını sıtedekı admım ve moderatör ler pek fazla tavsıye etmesede ( bu arada bende tavsıye etmıyorum) tedavının ılk. 2 ve 3 ayında proscar 1/4 kullanıldığı takdırde tedavıye katkısı olacagnı düşünüyorum. Ben yaklasık 2.5 ay her aksam 1/4 kullandım. Daha sonrasında tamamen bıraktım
    Yan etkı olarak menıde sıvılasma menıde azalma yaşadım. Ama.bırakınca duzeldı tekrar.

3. Mıracle losyonunda ıse yaradıgını düşünüyorum. Bem.5 fıs değil 10. 13 fıs sıkıyordum dokulmelerım coktu cunku

4. Solgar bıotın 5000mg ve multıvıtamın olan solgar vm2000 bence onemlıydı. Benım gıbı dengesız beslenen ev yemegı yiyemeyenler kullanabılır bıotın hapı zaten şart bence

5.marketlerde satılan her sampuam markasının uretmıs olduğu sac bakım.kremlerınden haftada 6 7 kez suruyordum. Her dustan sonra hem sacı gur dolgun gosterıyor hemde kırık.vs incelme kesın bır seylerı düzeltiyordur. Ben 2 marka almıstım markası cok onemlı deıl.bence ama elbet kalıtelılerı vardır bem 10 tl lık fılan almıştım

6. Saf ıpek denen bır sey var sacı cok guzel yapıyor pahalı ama parası olan alabılır

7.mın +dut kullandım dutasterıd sankı vıegra etkisi yapıyor xD saca sürüyorum sureklı ereksıyon fılan sonra sonra alışıyor ınsan ama suan sadve mınox 3 gune bır baska bısıyle karıstırmıyorum.

8. En onemlısı ben askerı personelım. Sınır stres cok var mesleğimde kesınlıkle.saca etkısı var. Ve bır asker gıbı ilaçları zamanında dıkkatlı ozenle kullanmamız lazım. Ve askerlik yapanlar bılır askerlık ınsana sabır katar bu ilaçlarıda kullanmak sabır emek ıster. Olmadı dıye bırakmayın ve sureklı okuyun mıracle bana bu sıteye ılk uye olduğum da kadere bırakma oku arastır gıbı bır sey söylemişti oyle yapın sızlerde ılac yan etkı yapabılır saçınızda ve saç derinizde meydana gelen değişiklikler ın ıyı yada kötü olarak hangı ılactan kaynaklandıgını ogrenın okuyun bırısı sıze şu ılac ıyı onu kullan dediğinde once yan etkilerini getırısını ve goturusunu araştırın benım kullandıklarım herkese aynı olumlu yada olumsuz etkiyi yapacak dıye bır sey yoktur.

10.sac dokulmesının bır erkek ıcın pskolejık.etkı yaptgını biliyorum acaba kızlara kel kısımlarıma bakıyormu erkeklerın ne dedıı zaten umrumuzda degıl xD gercekcı olalım kızlar begensım ben aynda kendımı begenım yeter

11. Benım suan sacım gerı cıktı ve yıne rehavete kapıldım yıne bazı bazı ılaclarımı erteliyorum kullanmıyorum bunu sizler yapmayın. Bır şeker hastası kalp hastası nasıl hergun ilaç alıyorsa bızlerde hastayız arkadaslar ılacların dozunu bazen azaltıp bazen arttırıp bazem ılac degıstırcez. Ve bencr bu ılaclara devam etcez sureklı ama haftada. 2 defa kafaya mınox yada mıracle sıkmak zor degıl

Arkadaslar tüm düşüncemi paylasmak istedim sızlerle umarım faydalı olmuşumdur. Umarım birilerine yol gösterici olur hastanelerdekı doktorlar sac konusunda bızlerden daha bılgısızler bence nadirdir bılenlerı o yuzden sizler okuyun ogrenın kendınızı tedavı eeın bu sırada yınede doktorlara kan vs tahlıl verin kaza gıderken tavuktan olmayın cıgerlere kalbe zarar vermeyın sorusu olan arkadaslara elımden geldiğince yardımcı olup cvp veririm

Not: telefondan yazdığım ıcın yanlız yada eksık kelimeler yazmış olabılırım.

tebrik ederim harika sonuç almışsın, tedaviye çok iyi yanıt vermiş saçlar. darısı bizim BAŞIMIZA :P

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proscar kullandim sadece 6 ay . O kadar faydasi olmustu ki artik bu kadarida fazla diyecek kadar �� sanirim burda da ayni durum söz konusu. Umarim proscar ı birakmak zorunda kalmazsin kardesim. Hayirli olsun.
    Ben proscarı bıraktım kullanmıyorum.zararlı cunku 2.5 ay kullandim okadar ama yarar kadar zararı var dalgayı etkiliyor kardes dıkkat et aman ha

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon