Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Minoksidil İlk kullanımda şok dökülme

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimdeki saçta seyreklik neredeyse sıfır "proscar kurtarır" yazmışsın?? gerçeklik payı yüksek yorumlar yapalım lütfen.
    Gayet gerçekçi bir yorum neresi farazi geldi ki ? fotoğrafta tepeden üst bölgeye doğru ilerleyen bir açıklık olduğu gözüküyor. Ben o açıklığı sorun edip kafama takmazdım. Yorumu yapan arkadaş öneride bulunmuş kiproscar da en çok tepede etkilidir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet gerçekçi bir yorum neresi farazi geldi ki ? fotoğrafta tepeden üst bölgeye doğru ilerleyen bir açıklık olduğu gözüküyor. Ben o açıklığı sorun edip kafama takmazdım. Yorumu yapan arkadaş öneride bulunmuş kiproscar da en çok tepede etkilidir.
    Hocam önlem almak amaçlı ve seyrekliği kapatmak amaçlı Minoksidile başladım. Şu anda sorun etmiyorum zaten erken zamanda tedavilere başladım ama Proscar Bana göre Ağır şuanda 21 yaşındayım. İlerde gerekli görürsem başlarım.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafı hepimiz görüyoruz o açıklığı korumak ve oradan yeni saç çıkarmak için sitede birden çok topikal-doğal tedavi yöntemi mevcut ve çoğuda etkili olur. henüz 20 yaşını doldurmamış insanların forumu takip ettiğini düşünürsek daha dikkatli olmalıyız. Proscar ciddi yan etkisi olan bir ilaç.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123