8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Topikal CA Akne için makale

Topikal CA Akne için makale

The efficacy of topical cyproterone acetat... [Dermatol Online J. 2006] - PubMed - NCBI
    miracle losyonun neden bu kadar etkili olduğu yüzde 0,5 ve yüzde 1 lik ca alkolle losyon yapmışlar
    akne sayısı 0,5 likte placeboya göre 2,09 kat azlmış 1 likte 2,33 azalöış
    akne şiddet endeksi 0,5 likte 8,06 kat azalma 1 likte 8,97 kat azalma

Alıntı painkiller26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    The efficacy of topical cyproterone acetat... [Dermatol Online J. 2006] - PubMed - NCBI
    miracle losyonun neden bu kadar etkili olduğu yüzde 0,5 ve yüzde 1 lik ca alkolle losyon yapmışlar
    akne sayısı 0,5 likte placeboya göre 2,09 kat azlmış 1 likte 2,33 azalöış
    akne şiddet endeksi 0,5 likte 8,06 kat azalma 1 likte 8,97 kat azalma
    Evet bu tarz çalışmalar ilham vermiş ti bana
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aldactone'un yanına diane değil de Androcur kullanarak bi losyon yapsam mı diye düşünüyorum .2 kutu diane falan kesmiyor beni etinil estradiol korkusundan da hurrraa doz artırımı yapamıyor insan androcurda biraz daha cesur davranabiliriz gibime geliyor şimdiki losyon bi bitsin bu opsiyonu bi düşüneceğim.

Moderatör
    okumak bile yan etki yaptı

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldactone'un yanına diane değil de Androcur kullanarak bi losyon yapsam mı diye düşünüyorum .2 kutu diane falan kesmiyor beni etinil estradiol korkusundan da hurrraa doz artırımı yapamıyor insan androcurda biraz daha cesur davranabiliriz gibime geliyor şimdiki losyon bi bitsin bu opsiyonu bi düşüneceğim.
    Dostum bende bunu düşünüyordum..Yeni losyonumu 2 kutu aldactone nun yanına, 2 kutu diane yerine 1 kutu diane 1 kutuda androcour eklemeyi düşünüyorum..tabi yanınada 2 dekor ampül ve 1 şişe allerset ekleyerek,jeneriği fazla bozmayı düşünmüyorum..

Güçlü antiandrojen herşeyle losyon yapabilirsiniz. İlk losyonum çok temkinli doza sahip bir çözümdü. Olursa ne ala olmazsa bakarız şeklindeydi yani önce güvenliği düşündüm. Gerçi finas kullanan perukçu meczuplar oral kullanımla karıştırfı karıştırmak istedi ama bu losyon çok güvenlidir arkadaşlar ve esnektir çünkü bir felsefesi vardır. Lego gibi istediğinizi yapın. Yan etki gördünüz mü bu hafif tir ve bıraktığınız da geçer hemde 1 günde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güçlü antiandrojen herşeyle losyon yapabilirsiniz. İlk losyonum çok temkinli doza sahip bir çözümdü. Olursa ne ala olmazsa bakarız şeklindeydi yani önce güvenliği düşündüm. Gerçi finas kullanan perukçu meczuplar oral kullanımla karıştırfı karıştırmak istedi ama bu losyon çok güvenlidir arkadaşlar ve esnektir çünkü bir felsefesi vardır. Lego gibi istediğinizi yapın. Yan etki gördünüz mü bu hafif tir ve bıraktığınız da geçer hemde 1 günde.
    Evet güçlü antiandrojen formülümüz elde bir, dursun bir kenarda,olmadı dermaroller,olmadı,olmadı çıkaracağız i.a bu saçı bir şekilde,bazı bölgeler itbariyle,5-7 yıldır kaybettiğimiz saçı elbette 3-4 ayda geri kazanmayı beklemiyorum şahsen,sabır ve inatla devam.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Anti androjenlerin ve dht nin saç üzerine etkisi farklı mı? Bunu açıklayan bir blok var mı ben göremedim de