10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxidil ve ilaçlarımı olumlu sonuç alınca komple bıraktım hata yaptım sanırım

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hazır böyle bir soru gelmişken Bende minoksidile başladım, Prominoksidil şampuan Günde bir miracle, biotinde takviye ediyorum ve 3 hafta bir şok dökülme süreci yaşadım daha 1-2 gün önce o süreç bitdi 3-4 Ay sonra sonuç aldıkdan sonra minokdili ana silah değilde Haftada 1-2 Şoklayıcı silah gibi kullanmak istiyorum. Ana silah olarak, Ru,seti,cell,miracle,spiro,topikalDut gibi tedaviler devam etmek istiyorum Minoksidille ilgili bakdığım konularda bu tarz kullanımlarla hep ileri götürmüş insanlar varken devamlı kullanımlarla uzun zaman sonra Döngü muhabbetleri dolanmış. Bu yöntemi önerirmisiniz arkadaşlar varsa başka tavsiyelerede açığım
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    interlove senin saçlarında birşey yoktu diye hatırlıyorum sen niye minoxil kullanıyorsun ki anlamadım ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    interlove senin saçlarında birşey yoktu diye hatırlıyorum sen niye minoxil kullanıyorsun ki anlamadım ?
    Evet çok birşey yokdu ancak başladığım Tedavilere ara verince(4-5 ay kadar) Saçlarım zayıflamaya başladı minoksidil ile seyrek bölgeleri kapatmak istiyorum. Sonra Alıştırmadan Tedavide değişiklikler düşünüyorum
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet