Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Erkek doğum hapı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı AnonymousEnvoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten işin şakası dostum o. Ama dikkatinizi çekerim saç dökülmesi olayı ergenlikten sonra görülen bir olaydır. Ergenlikte hormonlar coşmaya başlar. Kontrol altında tutulamazsa kadında bile erkeksi özelliklerin görünmesi muhtemeldir. Testesteron hormonunun seviyelerinde farklılık yoktur ama dht üretimi artıyor. Bu tür hapların etkili olup olmayacagını tabiki de bilmiyorum ama hormonal denge-Bedenin dengesi-sağlıklı beslenme bu zincir bozuldugu anda hepsi birden bozulmaya başlar. Ben saç dökülmesinin genetik oldugunu düşünmüyorum. Ölecek olan bir beden kurtarılıyorken, saçları kurtaramıyorsak burada büyük kapitalist bir oyun var demektir. Bizler psikolojimizi ne kadar çok bozarsak onların ürünlerine yöneleceğiz. Onlarda bizi denek olarak oyalayacak. Bunun püf noktasını bulmalıyız. Bu sorunu ancak yaşayanlar çözebilir.
    Onu yapıyoruz zaten burası kapitalizmin çökertildiği site dostum burada onların tüm engellerine rahmen onlarca doğru tedavi çıkartıldı. Bu şekilde ilerlendiği için onlar daha iyisini yapmak zorunda. Artık sadece minoks yok ve bu konularda sitede emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım bugün artık teknolojinin hüküm sürdüğü zamandayız Her gün inanmazsınız saç üzerine onlarca yeni makale geliyor ve araştırma. Son 3 yılda saç mekanizması üzerine bulunan faktörler 100lerce yıl bilinmiyordu. Artık insanlar olarak bizimde birşeyi anlamamız gerekiyor her araştırmadan anında haberimiz oluyor hemde yazılı görsel işitsel olarak Artık 7 milyarın üzerinde insanın her han herşeyi payalabileceği dünyadayız sadece bu sene 3 ay içerisinde 5-6 yeni çözüm potansiylei doğdu ve milyarlık yatırımlarla iş yapan güvenilir şirketler çoğu. Bunlar güzel ve sevindirici haberler tek üzücü elinin altında internet olup sarımsak şampuanıyla sonuç bekleyen insanlarımızın çoğkluğu sonra buraya gelip feryat ediyorlar. Onları küçümsemek istemiyorum ama etrafımızda çok malesef.. daha çok bilinçlenmek gerekiyor daha çok türkiyeden neden güzel çözümler çıkmasın profesörlerdense bu sitedeki 3 tane üstadı koyalım 10 günde en net çözümü bulacaklardır bu idda değil gerçekler.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    bir 10 yılı daha var işin çözümünün. Bence saç derisindeki dht reseptörleri yok edilemeyecek, saçları komple döküp dayanıklı saç ekimi yapılacak. Buraya yazıyorum. 10 Yıl sonra ileri görüşlülüğümden tebrik edersiniz
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12