Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
76 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Doğal tedavileri denedim işe yaramadı :(

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Doğal tedavi
    İşe yarıyor. Doğal tedavi günlüğümü oku derim
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı m4a1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğal tedavi
    İşe yarıyor. Doğal tedavi günlüğümü oku derim

Duzenli 2 ay denedim tepki vermedi en iyisi Miracle losyona başlamak dusuk dozda yanliz malzemelerini nereden temin edebilecegimi bilmiyorum

Yeni Üye
    Rutinde Tsh ve anemi için testler istenir ek olarak belki androjen düzeylerine bakmıştır çinko düzeyi magnezyum düzeyi b12 ve vitamin düzeylerine bakılmaz. Vitamin desteği alabilirsin. Düzenli beslen çok stres yapma kullandığın şampuanı da gözden geçir derim.

Finasteridin karaciğere sitotoksik etkisi yok ve tropikal olarak kullanacağın için (losyon şeklinde) sistemik etkisi pek olmaz. Yine de yaşın küçük olduğu için kullanmamayı düşünmen normal.

miracle losyonun malzemelerini nereden temin edebilirim

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boş şeylerle umutlandırma kendini şunu bunu kullanıyorum dyenlerden foto iste bakalım kendilerinde ne işe işe yaramş uyduruk karışımlar bir umut minox belki işe yarar finans için yasın erken sadece o seyrek bölgene az dozda minoxa başla sansın varsa iyi gider gerisi hikaye zaman kaybı(not ben minox kullandım bi faydasını görmedimşans işi)

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boş şeylerle umutlandırma kendini şunu bunu kullanıyorum dyenlerden foto iste bakalım kendilerinde ne işe işe yaramş uyduruk karışımlar bir umut minox belki işe yarar finans için yasın erken sadece o seyrek bölgene az dozda minoxa başla sansın varsa iyi gider gerisi hikaye zaman kaybı(not ben minox kullandım bi faydasını görmedimşans işi)
    Benim işe yarayabileceğini düşündüğüm bazı şeyler var. Yeşil çay ekstraktı ve l-arginine. (Yeşil çay ekstraktı kullanırken 1-2 tel ancak dökülüyordu o da zorla. Losyonun da Elseve Arginine'li olması bence önemli onu fark ettim.) Besin desteği olarak ağızdan kullanılırlarsa topikal tedaviye destek olabilirler. Onun dışında ottu böcekti kaynat sür sanmıyorum işe yarasın. Var olan saçları güçlendiriyordur belki ama yenisini oluşturmuyor... Eskiden çektiğim birkaç fotoğrafı buldum. Minoxil ile saçıma yüklendiğim zamanlar... Saç tellerim kalınlaşmış ancak seyreklik düzelmemiş. Doğal tedaviler de aynı bu etkiyi yaparlar diye düşünüyorum. Bu durum da saçları çok dökülmemiş kişiler için aldatıcı olabilir.

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben minox veya finas tarafı değilim kesinlikle kullanmam ama sitede miracle losyon kullanan bir çok kişi olmulu yanıtlar veriyor bunu başarı hikayeleri adlı bölümdede görebiliyoruz minox beni kafamı mahveder kesinlikle kullanmam kel gezerim daha iyi benim amacım saçımı hiç değilse bile 22 yaşıma kadar koruyup muhafaz etmek sonra dökülürsede dökülsün gider ektiririm veya 2020 ' de bu saç sorunun ortaya kalkacağını kanıtlayan bir çok haber var o tedavilerin yolunda giderim

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim işe yarayabileceğini düşündüğüm bazı şeyler var. Yeşil çay ekstraktı ve l-arginine. (Yeşil çay ekstraktı kullanırken 1-2 tel ancak dökülüyordu o da zorla. Losyonun da Elseve Arginine'li olması bence önemli onu fark ettim.) Besin desteği olarak ağızdan kullanılırlarsa topikal tedaviye destek olabilirler. Onun dışında ottu böcekti kaynat sür sanmıyorum işe yarasın. Var olan saçları güçlendiriyordur belki ama yenisini oluşturmuyor... Eskiden çektiğim birkaç fotoğrafı buldum. Minoxil ile saçıma yüklendiğim zamanlar... Saç tellerim kalınlaşmış ancak seyreklik düzelmemiş. Doğal tedaviler de aynı bu etkiyi yaparlar diye düşünüyorum. Bu durum da saçları çok dökülmemiş kişiler için aldatıcı olabilir.
    deneyeceğim hocam'da bu dediğiniz l-arginine 'yi nereden bulabilirim bir de miracle losyonun malzemelerini nereden alabilirim.

güncel konu

Moderatör
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duzenli 2 ay denedim tepki vermedi en iyisi Miracle losyona başlamak dusuk dozda yanliz malzemelerini nereden temin edebilecegimi bilmiyorum
    minox bile 4. ayda etki gösteriyor 2 ayda doğal tedaviyle sonuc alamazsınız hatta herhangi bir tedaviden sonuc alabilmeniz bile şans bu kadar kısa sürede
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon