3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Dökulme gunluk 30 yaglanma ve seyreklenme

Dökulme gunluk 30 yaglanma ve seyreklenme

Hepinize selamlar, benim derdim hepinizin benze bir derdi , seyrelme var , yaglanma var saclarimda ve alin ve burun ucumda. Saclarimin on tarafi yaglaniyor alin ve burun ucu ile beraber. Yikadiktan 1 gun yarim sonra yaglanma kendisini gosteriyor. Sac dokulmemde gunluk bazen 30-50 tel. Yikamada 70-80 tel. Yuzumde tuylenme ve beden killarimda tuylenme olmayan zaman ne sac dokulme nede yaglanma olmuyordu, bedenim killandi ama asiri diyil, normal, yuzumde seyrek tuylenme var, favoriler cook seyrek, gogus arasi tuylenmede normal. Ve boyle oluncada yukaridaki sac problemim basladi. Acaba testoya duyarlimi su yazdigim yaglanma ve dolulme yoksa dht ye duyarli?? Bunu kim bile bilir?? Lutfen rica ederim biri anlatsin bu neye duyarli bir dokulme? Yaglanmani durdurmak icin roaccutane haftada 1 adet oral olarak alanlar duymustum ama sac dokuyor, dogrumu? Bende aga basliyor, sakaklar ve on taraf seyrelme ve tepede acilma basliyor. Onune ne ile gece bilirim? Sampuan, cay, losyon, ve oral dut ve fin ve bunlari nasil kullaniliyor, ve losyonlar nasil hazirlaniyor, ? Eger bana bu konuda yardim etseniz dunyanin en mutlu bit adami gibi hiss ederim kendimi. Onceden Tesekkurler hepinize. Azeriyim Ben Bakuden.

Yeni Üye
    Baslangıc olarak mıracle losyon onerebılırım ozellıkle sactakı yaglanman bellı oranda kesılır.Genel yaglanma ıcınse ben nane-hayıt tohumu karıstırıp cay yapıyororum cok faydalı hem testoyu dengelıyor hemde yaglanmaya baglı sıvılce vs karsı cok etkılı.Sac durumun hakkında bır resım paylasırsan daha kolay yardımcı oluruz.Fınastrıd ozellıkle yaglanma sorununu tek basına bıle cozebılır.Ancak bu ılac hormon ılacı sacının durumuna gore fayda zarar analızı yapıp kullanmaya kendın karar vermem lazım.

Hikayeme yorum yaptigin icin tesekkur ederim. Ozelden mesaj atdim. Bakarsiniz.