7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Protez saç. Lütfen bir göz gezdirip düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum.

Yeni Üye

Protez saç. Lütfen bir göz gezdirip düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum.

abilerim, kardeşlerim ben uzunca bir süredir bu platformda başlıkları okuyup bilgi edinmeye çalıştım. fakat herkesin beklentileri kendince farklıdır. bende istediğim sıklık şekil alabilirlik olarak protez saçı en uygun görüyorum. daha önce hiç canlı olarak kullanan birisini görmedim. internet üzerinden de birşeyden emin olmak çok zor. kimisi iyi diyor kimisi kötü. Allah biliyor burda herkes birbirinin iyiliği için artı katmaya çalışıyor. bende sizlere güvenerek soruyorum. tr de bu işi adam akıllı senelik ne kadar bütçe ayırarak istediğim sonucu alabilirim? yurtdışından getirtmeyi de düşünüyorum bu gibi imkanı olan daha önce kullanmış biri yardımcı olabilir mi?
    birisinin çok aman aman incelemediği sürece anlama ihtimali var mı? alt yapı ve kullanılan malzeme konusunda bilgilerinizi aktarmanızı rica edicem. Şimdiden çok teşekkürler, Allah herkesin dertlerine şifa olsun.

aynı şekilde hocam bende site içinde bu konuyla alakalı araştırma yaptım ama pek bilgi bulamadım kullanan tecrübe edinmiş olan varsa tecrübeleri çok iyi olacaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Protez saci ne kadar iyi yaparlarsa yapsinlar disardan bakildiginda belli oluor Ben migrosta calisiorum protezli gelenler hemen anlasilior

Yeni Üye
    kalitesine göre farklılık gösteriyordur sanırım dışardan bakıldığında anlaşılabilirlik. benim isteğim senede 4 bin tl civarı bi yatırım yaparak bu sorunu halledebilmek. buda en sağlıklı yurtdışından getirtip burda kendim bi firmaya uygulatmak diye düşünüyorum.

Yeni Üye
    up. (kullanmış olan arkadaşlar yorum yaparsa bu konu hakkında çok az bilgi var sitede)

Yeni Üye
    benim saçım çok seyrek konu açtım ordada bahsettim benim konum eğer daha fazla kaybedecek bişeyin kalmadıysa veya ben sık saclarım olsun diyosan yaptır saglam biyere yaptırmanı tavsiye ederim neresi bilmiyorum zamanında bende cok araştırdım ama kafanda taş gibi bişeyle dolascaksın ama günlük yasantında seni mutlu etcek orası ayrı . Ayda 1 bakım dicekler sacının yaglılıgına terliligne yaptıgın etkinliklere göre 15 güne 1 haftaya kadar düşecek ugrasırım diyorsan yaptır daha önce canlı birebir bi abide gördüm ben kendi söylemezse gerçekten anlamadım kendısı bu işi Ankarada yapıyormus gel deneyelim kafaya dedi begenırsen bakarsın sonra dedı gel yani almak için degil takalım dursun öyle malzemeler var dedi burdan anladımki bunlar fabrikasyon işi gibi bişey . Kendisi orda calısıp kafasına takmasına ragmen inceledıgımde kafasının sag tarafında 3-5 cm bi saç çöküşü vardı bildigin heryer kabarık oralar sönükdü sac kopmuş yani ayrıca enseside çok kalındı yani biton cefası var ama dikkat edersen sefasıda var. piyasada bi çok firma biz en iyisiyiz diye geziyor ama bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun artık sen yaptırırsan bende senden referans alırım instagramda bu şekilde protezsaç gibi aratırsan bi kaç firmanın gerçekten paylastıgı insanlar var yani ifşa etmişler adamları onlara sorarsan yanıt alamazsın ama profillerine girip bakarsan bir çogu eskiden şapkayla dolasıp 2 gün içinde uzun yeni model saçlara sahipler.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçek br kullanicidan duydum gerçek saçtan daha çok bakim isteyen sistem saçları surekli diri tutmak icin hep bakim yapmak gerekir protez 6 ay veya 1 ay en fazla dayanir daha sonra degistirilmesi lazim masrafli bir is