Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
76 sonuçtan 71 ile 76 arası

Konu: Doğal tedavileri denedim işe yaramadı :(

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oncelikle tebrikler etkileyici bir sonuc. Finas ve minox kullanmadan bu sonucu alman bunu daha da degerli kiliyor.
    Yalniz konuyu neden sildirmek istedigini anlamadim. Diyelim ki sonucu aldin ve sax isini kendi kafanda bitirdin. omrunun sonuna kadar bu tedaviyle saclarini koruyacagini dusunuyorsun, ki umarim oyle olur. Basari hikayelerine tasittir konuyu. 3 ayda 4 ayda 1 bi guncelleme paylas buradaki herkese moral ve motivasyon olsun.
    Sonucu alip siteden cekip giden cogunluk gibi bencil davranirsaniz yarina bir gun sac ile ilgili bir cikmaza girdiginizde kimse yardim etmez size. Sahsen ben de etmem. Tekrar tebrikler bol sacli gunler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce meni azalmasi yasamam kotu mu
    ne kullandında meni azalması yaşadın kardeşim ? aman dikkat et şakaya gelmez bu işler

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ilerleme kaydettim ama inan konu acicam vakitim yok sinavlarim basladi konu sildirme istegim yeni konu acmak istedigim icin yoksa baska bi amaç yok olumlu cevap yazan abilerime tessekurler kullandiklarim
    Miracle losyon 2 gunde 1 veya gunde 1 sitede yazan ilaclarla ve dozda
    Yesil cay 4-5 aydir tuketiyorum
    2 aydir kabak cekirdegi
    Aklima geldikce elma sirkesi
    Zeytinyagla arada bi bakim
    Yazacagim cok sey var daha musait oldugum an herseyi paylasicam simdilik hoscakalin

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi kafamda bir tane belki bosluk var o da yillardir var onu da soyleyim vertexin baslangic noktasi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel sonuç ama yaşın çok küçük disiplini sakın bırakma. İpin ucu kaçarsa toplaması zor olur. Ailede saç durumu nasıl? Dede-Baba-Amca-Dayı-Kuzenler? Kaç yaşında kelleşme oluşmuş?

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardesim sen miracleye basladıktan soramı asıl neticeyi aldın yoksa ondan önceki doğal tedavilerin etkisi var mı
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678