Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Farklı bir miracle losyon hazırladım

Hocam fayda gördügümde paylasırım simdi sacımın son resımlerını cektım saç çıkısı olursa ilerki aylarda before after paylasırım. Hocam bana etkılı olacak gibi geldi çünkü içinde diane olsun aldactone olsun ve antiandrojen ketoral krem var.

arkadaşlar 5 gundur kullanıyorum ama önlerde sanki kucuk siyah tüyler hafıften cıkmaya baslıyor. Başlarken pek umudum yoktu ama sanki bu iş olacak gelişmelerden sizi haberdar edecegim 2günde 1 de 1.5mm dermarol kullanıyorum

hocam bu ketoral krem daha çok kafasında yara ve kaşıntı olusanlarda işe yarıyo gibi geldi bana .sonucta etken maddesi itibariyle mantarları öldürüyo.siz ne düşünüyosunuz? kafasında yara ve kaşıntı olmayıp işe yarayan birileri varmı?

Alıntı iskenderr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu ketoral krem daha çok kafasında yara ve kaşıntı olusanlarda işe yarıyo gibi geldi bana .sonucta etken maddesi itibariyle mantarları öldürüyo.siz ne düşünüyosunuz? kafasında yara ve kaşıntı olmayıp işe yarayan birileri varmı?
    ketoral krem kepek kaşıntı seboreik dermatit tedavilerinde genellıkle kullanılıyormus. Ama dht baskılayıcı özelligi oldugunu duydum ben saç dökülmesi icinde kullananlar var tabi özellikle şakaklarda azalderm krem ıle bırlıkte kullananlar var ama tek basına etkılı olmaz gibi tabi

Yeni Üye
    Soda tamamiyle çözdü mü? Elseveden ne farkı var?

soda bildigin losyon kıvamını aldı ben elseve yada garnieri bulamadıgımdan vede kargoyla 20 tl vermemek icin aldım.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler