Sayfa 6/16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
153 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Saç Yağlanması ve Dökülmesi Tedavisi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakma gidemedim ancak isim vermeyim kadıköyde bir labaratuvarı aradım doktor reçetesi olmadan gelip kan testi vs yaptıracağım ve kafadaki damarlar için testi sordum call center daki kız anlamadığını söyledi ancak mr var burda bütün tetkikleri yapabiliriz dedi. aslında bir dr a gitsem iyi olur ancak test harici birde dr a para vermek zorunda kalacağım, birde gittiğim dr da diğerleri gibi çıkarsa sinirim hat safhaya çıkacak. Dr a gitmeden de test sonuçlarını kime yorumlatacağız o da ayrı bir mevzu. En azından bir Mr a kesin gireceğim. Yarın büyük ihtimal giderim eğer enerjimi toplayabilirsem.
    Devlet hastanelerine niye gitmiyorsun. Ordaki doktorlarada danisabilirsin. Doktora da para vermemiş olursun. Doktor kafa dengi çıkarsa testleride bedavaya getirirsin. Ne testi yaptırman gerektiğini öğren bence. Tamam mr var da beyin mr i farklı damarları görüntüleyen mr farklı. Boşuna yanlış test yaptırma.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam, doktor ismini yazsana deşifre olsun bu saygısız bilgisizler, bende İstanbul da saç için çok iyi dedikleri iki prof gitmiştim oya ve server ikiside boş, doç.prof unvanı almak gerçekten bu ülkede çok basit o yüzden bu konuda turkiyede saç konusunda gerekli araştırmaları yapan doktor olmadığına inanıyorum, hepsi memur olmuş,

SaçımınDoktoru Üyesi
    aslında doktorların sizin o kadar kafaya taktığınızı bilmiyor bunları. farklı branşlardaki doktorla çok yaşadım bunu hani hiç birşey bilmiyormuşsun gibi anlatıyor çünkü öyle sanıyor. açıklıyorsun ben orları geçtim falan diye o zamanda tetkiğini ediyor yolluyor. adamlar sizinle sohbet etmek istemiyor bu konuyu genel olarak. sadece saça odaklanan birine gidersen konuşabilirsin uzun uzun hatta bazı saç ekimciler aşıcılar vs vs falan daha çok bilgilendirebilir sizi bu konuda.

arkadaşlar minox-dutas losyonu yaglanmayı bitirirmi ben kullanalı 5 gün oldu yaglanma devam ediyor normal mi ?

? bu soruya cevap verebilecek varmı topikal dutas minox losyonu kullanıldıgında direk yaglanmayı kesmesi beklenirmi benim 5.gün ama yaglanma devam ediyor

yaglanmayı direkt olarak hangi losyon keser ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ? bu soruya cevap verebilecek varmı topikal dutas minox losyonu kullanıldıgında direk yaglanmayı kesmesi beklenirmi benim 5.gün ama yaglanma devam ediyor
    Minox-dutasteride losyonunun yaglanmayi kestigini sanmiyorum, sitedeki arkadaslar daha cok miracle losyonun bu konuda oldugunu yaziyorlardi, yanlis bilmiyorsam.

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox-dutasteride losyonunun yaglanmayi kestigini sanmiyorum, sitedeki arkadaslar daha cok miracle losyonun bu konuda oldugunu yaziyorlardi, yanlis bilmiyorsam.
    Peki bende miracle losyonuna baslamak istiyorum ama minox dutas losyonunu keseyim mi iki tedaviye aynı aynda devam edeyim mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bende miracle losyonuna baslamak istiyorum ama minox dutas losyonunu keseyim mi iki tedaviye aynı aynda devam edeyim mi
    yapabilirsen kesinlikle her ikisi cok iyi olur,,

Hocam Miracle losyon şu anda tedaviniz de var mı _?

Sayfa 6/16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler