Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: min-dut losyonu döngüye girmemek için nasıl kullanmalıyım ?

SaçımınDoktoru Üyesi

min-dut losyonu döngüye girmemek için nasıl kullanmalıyım ?

yeni başladığım min-dut losyonu döngü denen şeye girmemek için nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz ? şuan sabah akşam 5 fıs kullanıyorum

Merhaba yaklaşık 2 aydır min dut kullanıyorum. Bazen sürerken saç çizgilerimden yüzüme doğru gidiyordu ama hemen gidip yüzümü yıkıyordum. 2 ay sonunda yüzümün saç çizgilerime yakın olan yerlerde tüylenmeler başladı. Bu sorun sizde de oldu mu? nasıl çözdünüz? Yüzünüze değdirmemeyi nasıl başardınız? Traş olma gibi bir seçeneğim kadın olduğum için yok

Alıntı moonlight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yaklaşık 2 aydır min dut kullanıyorum. Bazen sürerken saç çizgilerimden yüzüme doğru gidiyordu ama hemen gidip yüzümü yıkıyordum. 2 ay sonunda yüzümün saç çizgilerime yakın olan yerlerde tüylenmeler başladı. Bu sorun sizde de oldu mu? nasıl çözdünüz? Yüzünüze değdirmemeyi nasıl başardınız? Traş olma gibi bir seçeneğim kadın olduğum için yok
    Merhaba bende yaklaşık 1,5 aydır aynı tedavi şeklini kullanıyorum. Ben bu problemi şöyle çözdüm sandalyeye oturup başımı geriye doğru yaslıyorum. Bu şekilde suratıma temas etmiyor. Dilerseniz enseyle temas etmemesi içinde boynunuza havlu dolayabilirsiniz. Bende istenmediğim yerde tüylenme yapmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Döngüye girmemek için ne yapılabilir bilmiyorum ama, ilk şök dükülmeyi tedavine Miracle losyon ekleleyerek atlatabilirsin. Düngüyü de belki Miracle losyon içeriği artırılarak atlatılabilir.

Ben şok dökülmeye Miracle sayesinde atlatıyorum. Tedavimde ilk aylarda şok dökülme olmuyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döngüye girmemek için ne yapılabilir bilmiyorum ama, ilk şök dükülmeyi tedavine Miracle losyon ekleleyerek atlatabilirsin. Düngüyü de belki Miracle losyon içeriği artırılarak atlatılabilir.

Ben şok dökülmeye Miracle sayesinde atlatıyorum. Tedavimde ilk aylarda şok dökülme olmuyor.
    teşekkürler hocam , herhangibir sorun olduğu zaman miracle ekleyim o zaman tedavime

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hocam , herhangibir sorun olduğu zaman miracle ekleyim o zaman tedavime
    Ben minoksidile başladım Ve şok dökülme yaşıyorum yani sürdüğüm bölgelerdeki miyatür kıllar dökülüyor. Aslında yerine daha iyi gelecek o yüzden pek takmıyorum Ru ile döngüyü vs. olmasını önlemeyi düşünüyorum
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben minoksidile başladım Ve şok dökülme yaşıyorum yani sürdüğüm bölgelerdeki miyatür kıllar dökülüyor. Aslında yerine daha iyi gelecek o yüzden pek takmıyorum Ru ile döngüyü vs. olmasını önlemeyi düşünüyorum
    minoxile dut atıyor musunuz hocam siz ? bende döngü olmasın diye miracle kullanmayı düşünüyorum oda ru benzeri anti-androjenler içeriyor sonuçta

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hayır dut atmıyorum. Ama dut ile etkisinin katlandığını biliyorum 3 ay sonra istediğim gelişimi göremezsem dut ile devam edeceğim
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır dut atmıyorum. Ama dut ile etkisinin katlandığını biliyorum 3 ay sonra istediğim gelişimi göremezsem dut ile devam edeceğim
    sabah akşam 5 fıs kullanıyorum hocam ben , siz nasıl kullanıyorsunuz acaba ?

denixex son durum nasıl ? Şok dökülme oldu mu ? Saç kalitesi ne durumda gözle görülür artış var mı ? Yan etki var mı ? İlk ayki tecrübelerini bekliyoruz.
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

Sayfa 1/2 12 SonSon