8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Minoxil ve kalp carpintisi

SaçımınDoktoru Üyesi

Minoxil ve kalp carpintisi

Bugun aksam minoxumu surdum sonra uyuyum dedim ama boyle kalbim sanki yerinden cikacak gibi hizli hizli atmaya basladi , bende dedim acaba minoxdan olabilir mi , ilk defa boyle birsey basima gelince korktum birazda

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxtan olabilme ihtimali yüksek kardeşim .düzensiz ve hızlı kalp atımı olası yan etkilerinde mevcuttur zaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dht!!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxtan olabilme ihtimali yüksek kardeşim .düzensiz ve hızlı kalp atımı olası yan etkilerinde mevcuttur zaten
    simdi sabah sıktım şuanlık bir sorun yok , ama dün gece kötü oldum baya , birde kullanmadan önce iğne ile kafama iğneleme yapmıştım daha iyi etki göstersin minox diye , ondanda olabilir , sabah akşam 5 fıs yerine 3er fısa falan mı düşürsem , ne yapmalıyım sence hocam ?

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim minox kullanmadım hiç hakkında çok bilgim yok ama sadece yan etkilerini biliyorum .miracle hoca ayrıntılı bilgiyi verir birazdann

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun aksam minoxumu surdum sonra uyuyum dedim ama boyle kalbim sanki yerinden cikacak gibi hizli hizli atmaya basladi , bende dedim acaba minoxdan olabilir mi , ilk defa boyle birsey basima gelince korktum birazda
    Olası yan etkiler gece yatatken göğüsde nefes darlığı ve kalp çarpıntısıdır. Doktora giderseniz bir sorununuzun olmadığını minoksidilden kaynaklandığını belirtir. İlerleyen zamanlarda geçmesi beklenir yan etkilerinin ama doktorla konuşmak gerekir yinede devam edip bırakma konusunda
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olası yan etkiler gece yatatken göğüsde nefes darlığı ve kalp çarpıntısıdır. Doktora giderseniz bir sorununuzun olmadığını minoksidilden kaynaklandığını belirtir. İlerleyen zamanlarda geçmesi beklenir yan etkilerinin ama doktorla konuşmak gerekir yinede devam edip bırakma konusunda
    sıkmadan önce minoxili , dermaroller tarzı iğne ile saçlı derimi deliyordum hocam daha etkili olsun diye ondanda olabilir , bundan sonra dermarollersiz kullancam minoxu

SaçımınDoktoru Üyesi
    minox azda olsa kana karışıyor arkadaşlar çünkü;
    kullandığım zamanlarda kollardaki kıllarım baya belirginleşmişti bıraktığımda eski haline gelmişti.
    minox kullanmaya bence yavaş yavaş başlanmalı ,yavaş yavaş bırakılmalı.
    birden yüklenmek vücüt için iyi gelmeyebılır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox azda olsa kana karışıyor arkadaşlar çünkü;
    kullandığım zamanlarda kollardaki kıllarım baya belirginleşmişti bıraktığımda eski haline gelmişti.
    minox kullanmaya bence yavaş yavaş başlanmalı ,yavaş yavaş bırakılmalı.
    birden yüklenmek vücüt için iyi gelmeyebılır
    sabah akşam 5 fıs değilde sabah akşam 3er fıs gibi değil mi hocam ?