Sayfa 11/50 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
500 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    elseve yenı losyonda erimiyor seti

Garnier yüz tonikleri var çeşitli renk ve sunumlarda (200ml) onlar ya da alkol çöz cektir bu arada tam mahrum durumda olanlar için kaliteli kolonya viski tekila votka da çok iyi çözücülerdir dmso gliserin vb eklenmesi daha iyi sonuç verdirecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi oldu söyledigin onu almayı dusunuyodum.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu deneyin..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi images.jpg‎  

Setiden çok memnundum ama kokusu artık kafamdan çıkmıyor yıkıyorum hala saç derim kokuyor varmı böle bi durum yaşayan? 1 ayı geçti kullanmaya başlayalı sanki saç derisinde birikiyor ve her geçen gün koku artıyor gibi geldi.
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setiden çok memnundum ama kokusu artık kafamdan çıkmıyor yıkıyorum hala saç derim kokuyor varmı böle bi durum yaşayan? 1 ayı geçti kullanmaya başlayalı sanki saç derisinde birikiyor ve her geçen gün koku artıyor gibi geldi.
    Burnunuz çok hassas sanırım hiç bir koku yok bende çevremden de hisseden yok sadece dmso yu artırırsam biraz hafif kokusu olabiliyor bir kaö dk da oda gidiyor ama ben dmso baya % 30 filan koyuyorum.

yok bugun berbere gittim o söyledi abi ne sürdün die ben de koku alıyordum aslında da başkasının farkedeceğini sanmıyordum. akşam sürmüştüm sabah kahvaltıdan sonra berbere gitttim çok durduğu için mi koktu ozaman. siz kaç günlük hazırlıyorsunuz ?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su setiyi 2 aydan uzun suredir kullananlar gozlemlerini aktarabilirlermi
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Arkadaşlar suçlu bulundu seti yi kullandıkdan yarım saat sonra keto krem sürüyordum bugün seti kullanmadım sadece keto krem sürdüm yine aynı koku sonuç olarak Keto yu tedavimden çıkarıyorum.
    1 aydır seti kullanıyorum gözlemlerim; ilk kullanmaya başlar başlamaz dökülmeyi direk kesti ve sanırım saçlarım hacim kazandı ilave olarak önceki tedavilerimden kaynaklı ön çizgide çıkan kücük kıllarda kalınlaşma ve uzama başladı diyebilirim yanlız bu uzama etkisini seti mi yaptı nane yağımı yaptı bilmiyorum
    Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanicilar deneyimlerini aktarabilir mi ???

Sayfa 11/50 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon