Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon
500 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Bu maddenin oral tableti olucakmi, ? Dut ve fin gibi 5 alfa reduktazi bloke ede bilecekmi? Eger ede bilecekse, dunyada kellige mucize ilac sayilir. Ve boylece kellesmeye dogru giden insanlari kurtarmis olacaksa super bir is

Merhaba herkese,
    1.5 ay önce Miracle sayesinde Seti'ye ilk defa ve Ru'ya tekrar başaldım. Ru almak için yazdım miracle'ye, elinde Ru'dan fazla olmadığını istersem biraz ru biraz seti gönderebileceğini söyledi, bende bu fırsat kaçmaz dedim ve aldım sağolsun.
    1.5 aylık deneyimimi anlatmaya geçmeden daha önceki süreci kısaca anlatmam gerek. Ben yaklaşık 4 ay rogaine kullanımını bırakmış(ebay siparişim gelmedi 3 ay bekledim sonunda Tr den buldum) sadece finasterid ve ru (alkol/ppg) ile idare etmeye, korumaya çalışırken saçlarım dökülmeye başladı. Tekrar rogaine+dut (mix) ekledim, ve forumda yazılanlardan cesaret alıp ketoral krem sürmeye başladım diplere, ve alopecia %7procapil aldım netten (neden böyle bi aptallık yaptığımı sormayın doktor çok falza ısrar etti) ve o günlerde saçlarım inanlımaz dökülmeye başladı, bir fotoğraf vardı sitede lavabo gider tamamen saçla dolu olan, aynı benim durumda böyle sürdü 3-4 hafta boyunca saçların nerdeyse yarısını kaybettim. Bu buhranlı günlerde işte miracleden ru ile birlikte seti aldım ve saç dökülmesi nerdeyse 0 çok şükür. Bilmiyorum belki minoxidilin etki mekanızmasından dolayı önce saçlarımı şiddetli döktü ve saç çıkışı yaşamaya başladım. Belki seti belki ru işe yaradı. Gerçekten kestiremiyorum, hangisinin çalıştığıda çok önemli değil açıkçası. Saçlarımda şu anda bariz bir kalite artışı ve diplerde çıkış var. Birde testesteron artışı için nane çayını öneren keltoş ve diğer arkadaşlara selam olsun. Gerçekten etkili, eğer finas-dutas içip libido artışı ve agresif dökülme yaşıyosanız kesinlikle nane çayını öneririrm.
    seti ve ru için miracle'ye tekrar Tesekkür ederim
    Konu odtu tarafından (04.12.2016 Saat 03:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese,
    Seti'yi ilk defa ve Ru'ya tekrar başladım 1.5 ay önce Miracle sayesinde, ru almak için yazdım elinde Ru'nun fazla olmadığını istersem biraz ru biraz seti gönderebileceğini söyledi, bu fırasat kaçmaz dedim ve aldım sağolsun. 1.5 aylık deneyimime gelince, ben yaklaşık 4 ay rogaine kullanımını bırakmış(ebay siparişim gelmedi 3 ay bekledim sonunda Tr den buldum) sadece finasterid ve ru (alkol/ppg) ile idare etmeye korumaya çalışırken saçlarım dökülmeye başlamıştı. tekrar rogaine+dut (mix) ekledim, forumdan cesaret alıp ketoral krem sürmeye başladım diplere, ve alopecia %7procapil aldım netten (neden böyle bi aptallık yaptığımı sormayın doktor çok falza ısrar etti) ve saçlarım inanlımaz dökülmeye başladı,bi fotoğraf vardı sitede lavabo gider tamamen saçla dolu olan, aynı benim durumda böyle sürdü 3-4 hafta boyunca saçların nerdeyse yarısını kaybettim. Bu buhranlı günlerde işte miracleden ru ile birlikte seti aldım ve saç dökülmesi nerdeyse 0 çok şükür. bilmiyorum belki minoxidilin etki mekanızmasın dolayı önce saçlarımı şiddetli döktü ve saç çıkışı yaşamaya başladım. belkide seti işe yaradı. gerçekten kestiremiyorum, hangisinin çalıştığı çok önemli değil saçlarımda şu anda bariz bir kalite artışı var ve diplerde çıkış var. birde testesteron artışı için nane çayını öneren keltoş ve diğer arkadaşlara selam olsun. gerçekten etkili, eğer finas-dutas içip libido artışı ve agresif dökülme yaşıyosanız kesinlikle nane çayını öneririrm.
    seti ve ru için miracle'ye tekrar Tesekkür ederim
    Hocam seti ve ru yu ne ile hazırladınız elseve ile mi

merhabalar yaklasık 10 gün önce miracle hocama saclarım asırı döküldügü icin ulastım daha önceleri miracle losyon cell ve ru kullanmama ragmen dökülmemde hiç azalma olmamısştı malesef. kendisi bana ru ve setiyi önerdi dmso alarak elseve içinde ayrı iki losyon hazırladım dönüşümlü kullanıyorum yaklasık 10 gündür. cok garip ama simdiye kadar ne yaptıysam durmayan dökülmeyi baya bi kesti diyebilirim gün içerisinde 10 telden fazla gelmiyor cok şükür. dus sonrası da biraz azaldı döklme. bir bayan olarak 4 senedir inanlımaz paralar döktüm prpler vs vs. ama ilk kez böyle bir etki ile karsılasıyorum masaAllah. Miracle hocama burdan tekrar teşekkür ediyorum umarım bu durum geçici değildir. ileri vadede etkilerini cok merak ediyorumm

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı meralwent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar yaklasık 10 gün önce miracle hocama saclarım asırı döküldügü icin ulastım daha önceleri miracle losyon cell ve ru kullanmama ragmen dökülmemde hiç azalma olmamısştı malesef. kendisi bana ru ve setiyi önerdi dmso alarak elseve içinde ayrı iki losyon hazırladım dönüşümlü kullanıyorum yaklasık 10 gündür. cok garip ama simdiye kadar ne yaptıysam durmayan dökülmeyi baya bi kesti diyebilirim gün içerisinde 10 telden fazla gelmiyor cok şükür. dus sonrası da biraz azaldı döklme. bir bayan olarak 4 senedir inanlımaz paralar döktüm prpler vs vs. ama ilk kez böyle bir etki ile karsılasıyorum masaAllah. Miracle hocama burdan tekrar teşekkür ediyorum umarım bu durum geçici değildir. ileri vadede etkilerini cok merak ediyorumm
    kaç günlük hazırladın losyonları ?
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç günlük hazırladın losyonları ?
    merhaba 4 günlük sekilde hazırladım miracle hocanın söylediği sekilde dönüşümlü kullanıyorum simdilik iyi gidiyor gibi maşaAllah diyeyim

Arkadaşlar merhaba;
    Şöyle bir şey buldum. Setipirant'ın ana ham maddelerinden biri olan deoksikolik asitin ilaç formu:
    http://www.ilacrehberi.com/v/ursocol...g-kapsul-ecb6/

Hem setipiprant'ın hemde yukarıdaki ilacın etkeninde safra asitleri mevcuttur.
    Miracle bu konuda fikrini belirtebilir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçtakı pdg2 olan proteini nasıl azaltırız turkıyede yokmu bu ılac ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu daha önceden bilinmeyen bir şey miydi ? Yeni keşfedilen bir madde mi ?

Daha önce pgd2 için yanılmıyorsam ALLERSET damla kullanıyorduk ki ben hala kullanıyorum losyonda.

Biz nasıl temin edebiliriz peki bu yeni arkadaşı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yabancı bir sitede şöyle bir görsel var. 19 gün de bu kadar iyi bir sonuç vereceğini düşünmüyorum pek.

kyn. http://apisynthesisint.blogspot.com....tipiprant.html

Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon