Sayfa 15/50 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
500 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yıla yakın androcuru Diane ile kullandım ise yaramadı, dhtyi blokladigim halde saçlar çok kötü oldu,bıraktım düzeldi, ne zaman asprin kullandım saçlarda dökülme durdu 1 aydır dökülme yok, sorun pgd2, ama pgd2yi üreten dht,dhtyi baştan yok etmek yaramıyor, Miracle şöyle şu seti ile ru kullananlara aciklasinlar nasıl gidiyor, biz acikliyoruz herşeyi ama, iyi geliyorsa alalım yoksa asprine devam edicez
    Ru topikal haliyle lokal olarak androjen reseptörünü kapatarak androjen kaynaklı pgd2 yi de dolaylı yoldan azalrmış olurlar ancak setipiprant sadece pgd2 yi resepötüründe kapatır hormonlara müdahale etmeden aspirin ise tüm prostaglandinleri yokeder yani iyileride... saçıb uzama hızı canlılığı olumsuz etkilenebilir aspirin ve diğer tüm nsai ler aynı işi görür ara sıra kullanılır ancak ana tedavi olamaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    3 hafta sabah aksam kullandim seti yi dokulmem yoktu zaten sacimi kalinlastirdi deri daha temiz gozukuyo sari sari tuyler olustu bunlar saca donusurse bence hakkini veriyo seti

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 hafta sabah aksam kullandim seti yi dokulmem yoktu zaten sacimi kalinlastirdi deri daha temiz gozukuyo sari sari tuyler olustu bunlar saca donusurse bence hakkini veriyo seti
    toplam kaç mg kullanıyosunuz seti'yi

Yeni Üye
    Seti, cell ile beraber kullanıldığında dökülme çok agresif değilse gözle görülür oranda toparlama sağlıyor. Ben sabah seti akşam cell şeklinde kullanıyorum dökülme oldukça az ve saç kalitesinde bariz artış var. Dupa benzeri bir dökülme yaşıyorum üstlerle yanların seyrekliği birbirine yaklaşmış durumda seti ve cell sayesinde. Seti ve cell öncesi üst bölge, dupa olduğunu anlayamayacağım kadar çok dökülüyordu şimdi bir bütünlük söz konusu seyrek olsa da moral açısından önemli bu bütünlük. Dökülme çok agresif değilse seti nin mükemmel bir etken olduğu görüşündeyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cok teşekkürler, Allah daha coook saçlar verir inş.Diğer arkadaşlar da yazabilirmi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    2 gunluk losyon yaptim 250 mg 3.5 ml elseve 0.5 gliserin le ama siz dmso kullanin bn bulamadim die gliserin kullandim

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar seti için elsev mi önerirsiniz garnier mi ??? Ben bu ürünü kullanıyorum setiye.. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  images.jpg
Görüntüleme: 464
Büyüklüğü:  12.4 KB (Kilobyte)
ID:	4020

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar seti için elsev mi önerirsiniz garnier mi ??? Ben bu ürünü kullanıyorum setiye.. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  images.jpg
Görüntüleme: 464
Büyüklüğü:  12.4 KB (Kilobyte)
ID:	4020
    İkiside uygun ama elseve önceliğiniz olsun sonuçta saç için üretiliyor tek başınada bulamazsanız garnier alın

uzun dönem için tozu nasıl muhafaza etmeliyiz ? hava almayan bir kapta banyo dolabında saklamak sorun olur mu ?

Alıntı denizdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun dönem için tozu nasıl muhafaza etmeliyiz ? hava almayan bir kapta banyo dolabında saklamak sorun olur mu ?
    ben oyle yapıyorum banyoda dolapta saklıyorum ışık görmüyo ve serin

Sayfa 15/50 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon