Sayfa 7/50 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
500 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Alıntı jamster258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam merhaba

Seti nin yanında Dht blocker kullanmak lazım değil mi ? Siz ne kullanıyorsunuz anti DHT olarak ?
    Setipiprant dht ve diğer androjenlerin ortaya çıkardığı folikül miyatürizasyonunu sağlayan pgd2 enzimini gpr44 reseptöründe engelleyerek bağlanmasını bloke eder dolayısı ile dht bloker kullanımı gerekmemektedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Teşekkürler hocam.
    Kullandığım Tedaviler

-2015-

Alpecin Caffeine Shampoo (Tedavi Sonlandırıldı)
    Alpecin Caffeine Liquid (Tedavi Sonlandırıldı)

-2016-

Miracle Losyon - Orjinal Miktarlar - Günde 2 kere (Eylül 2016)
    Ketoral Şampuan - Haftada 3 kere (Eylül 2016)
    Sebamed Shampoo - Haftada 2 kere (Eylül 2016)
    Ketoral Krem - Günde bir kere (Eylül 2016)
    Dermaroller - Haftada 3 kere (Eylül 2016)

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar seti kullanıyorum günde bir haftada 3 gün boyunca ru kullanıyorum günde bir haftada 3 bir günde yağ karışımı kullanıyorum ru ve seti günde 33-50mg şuan tedavi çok iyi gidiyor yakında tekrardan cell başlayacağım benim görüşüm öğrenci için(zaman ve para bakımından) en iyi tedavi kombinasyonu her sabah ru(kokmadığı için) haftada 3 gün akşam seti 3 gün akşam cell kalan bir gün akşamda yağ karışımı(alkol ve dmso yüzünden saçı kazanalım derken kalitesini çok düşürüyoruz) seti ve ru günde 33mg
    kesinlikle hocam alkol dmso artık saçın rengi soluyor.. hangi yağları nasıl kullanıyosunuz bilgi verirmisiniz
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant dht ve diğer androjenlerin ortaya çıkardığı folikül miyatürizasyonunu sağlayan pgd2 enzimini gpr44 reseptöründe engelleyerek bağlanmasını bloke eder dolayısı ile dht bloker kullanımı gerekmemektedir.
    Seti kullananların çoğu ru da kullanıyor. Bu durumda agresif dökülmeler için seti'nin yanında sanırım antiandrojen gerekiyor. Agresif dökülme yaşamayanlar sadece seti ile dökülmeyi kontrol altına alabilir diye anlıyorum üstad bu yazından. Doğru mu ?

Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar seti kullanıyorum günde bir haftada 3 gün boyunca ru kullanıyorum günde bir haftada 3 bir günde yağ karışımı kullanıyorum ru ve seti günde 33-50mg şuan tedavi çok iyi gidiyor yakında tekrardan cell başlayacağım benim görüşüm öğrenci için(zaman ve para bakımından) en iyi tedavi kombinasyonu her sabah ru(kokmadığı için) haftada 3 gün akşam seti 3 gün akşam cell kalan bir gün akşamda yağ karışımı(alkol ve dmso yüzünden saçı kazanalım derken kalitesini çok düşürüyoruz) seti ve ru günde 33mg
    Hocam öğrenciyim demişsin bende öğrenciyim acaba evden çıkarken saçları hergün yıkıyor musun tedavi uygulama şeklin zaman ve kafada durma vakitlerini nasıl ayarlıyorsun

Yeni Üye
    Bu setiyi tek başına kullandığımızda saç dökülmesini mi durduruyor yoksa saç çıkışı da oluyor mu?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı leakage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu setiyi tek başına kullandığımızda saç dökülmesini mi durduruyor yoksa saç çıkışı da oluyor mu?
    Sadece seti kullanarak saç dökülmesini durduran okudum bikaç tane ancak benim merak ettiğim acaba günde bir kez 70-100 mg seti saç dökülmesini durdurur mu.yoksa günde iki kez mi kullanmak lazım

Alıntı leakage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesini durduran bir etken orta ve uzun vade de saçta çıkarır. Dökülme sebepleri ortadan kalkan foliküllerin matrixleri zamanla düzelmeye başlar ve giderek artan bir verimle tekrar keratin sentezlemeye başlarlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Hocam toplu alım düşünüyor musunuz seti ve ru için ? biz nasıl temin edebiliriz bu tedavileri teşekkürler

İletişim bilgilerinizi atabilirseniz groupbuy listesine ekleyebilirim hafta içi alım olacak sanırım.

Sayfa 7/50 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon