Sayfa 9/50 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
500 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar, ben de setipiprant ı edinmek istiyorum. Ne yapmalıyım ? Miracle hocam bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Yeni Üye
    Aynen bende seti edinmek istiyorum, satın alma grubuna ekleyebilir misiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Black25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen bende seti edinmek istiyorum, satın alma grubuna ekleyebilir misiniz
    Miracleye mesaj atin burdan yazmakla olmaz hocam

Yeni Üye
    Mesaj attım ancak yoğunluk fazla sanırsam dönüş alamadım, bir kaç moderatör arkadaşa da attım dönüş alamadım.Ondan buraya yazmak zorunda kaldım

Alıntı Black25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj attım ancak yoğunluk fazla sanırsam dönüş alamadım, bir kaç moderatör arkadaşa da attım dönüş alamadım.Ondan buraya yazmak zorunda kaldım
    Bana gelmiş bir mesajınız yok.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana gelmiş bir mesajınız yok.
    Telefon üzerinden yollandığında "sohbet" bölümünden gönderiyor sanırsam,Bilgisayardan baktığımda attığım önceki mesaj oraya düşmüş. şimdi "özel mesaj gönder" seçeneğini gördüm oradan Size mesaj attım.Kusura bakmayın tekrardan Miracle Hocam

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler hocam paylaşımın için ben de 2-3 ay spiro + cell kullanmış ve hiçbir gelişme sağlayamamış üstüne saçlarım daha da geri gitmiş biri olarak sanırım seti'ye başlayacağım son çare. Cell,spiro,minox her şeyi kullandım değil sarı tüy, dökülmeyi durdurmadı bile saçlarım daha da geriledi. Seti ve ru son çare olarak başlayacağım sanırım umarım işe yarar yoksa kelliğimi kabullenip kazıtacam saçımı.
    Sanırım aynı durumda olan tek sen değilsin bendede agrasif dökülme mevcut şuan sabah RU aksam CELL arada bir seti kullanıyorum saçlara ne yaptıysam hep geriliyor doğru kombinasyonu bulamıyoruz Asıl merak ettiğim nokta Doğru kombinasyonu bulacağız derken zamanla hormonlardan olmayalım ? çünkü sürekli tedavi değiştiriyoruz hormonlara git gel oluyor bu esnada vücutta elbette bir değişiklik (Yanetki) oluyor. Belki biz bunu farkedemiyoruz veya ediyoruz Şahsen ben tedavinin etki edip etmeyeceğini 1 2 hafta içinde hissedenlerdenim. Asıl merak ettiğim nokta sürekli tedavi değiştirdiğimizde vücutta kalıcı bir hasar meydana gelir mi ? Tecrübeli kişilerden cevap bekliyorum bu konu hakkında.
    Konu Miracle tarafından (21.03.2017 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.
    - Sabah Elseve ile çözünmüş CB
    - Akşam Min-Dut

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frenzy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım aynı durumda olan tek sen değilsin bendede agrasif dökülme mevcut şuan sabah RU aksam CELL arada bir seti kullanıyorum saçlara ne yaptıysam hep geriliyor doğru kombinasyonu bulamıyoruz Asıl merak ettiğim nokta Doğru kombinasyonu bulacağız derken zamanla hormonlardan olmayalım ? çünkü sürekli tedavi değiştiriyoruz hormonlara git gel oluyor bu esnada vücutta elbette bir değişiklik (Yanetki) oluyor. Belki biz bunu farkedemiyoruz veya ediyoruz Şahsen ben tedavinin etki edip etmeyeceğini 1 2 hafta içinde hissedenlerdenim. Asıl merak ettiğim nokta sürekli tedavi değiştirdiğimizde vücutta kalıcı bir hasar meydana gelir mi ? Tecrübeli kişilerden cevap bekliyorum bu konu hakkında.
    Oral değilse sorun olmaz
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Arkadaşlar Seti+elsev+nane yağı (20-30-40 damla) sabah akşam yatmadan öncede keto+alerset karışımlı cıvık kremi sürüyorum şu an çok sağlam ilerleme aldım bilginize denek isteyen olursa.

her hafta nane yağını 10 damla artırdım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral değilse sorun olmaz
    Topikal de sorun olur sadece oral değil. Kafadan emilen ilaç sisteme karışıyor her türlü hele min+dut losyon direkt sisteme karışıyor dut'un prospektüsünde bile hamilelik döneminde dokunmayın diyor.

Sayfa 9/50 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon