Sayfa 19/50 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
500 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Şahsen sadece seti ile değil,yaklaşık 2 haftadır cell ile seti kullanıyorum sabah seti akşam cell olarak saçlarım canlandı baya.
    Konu Miracle tarafından (12.07.2017 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.

Zaten kullanıyordum seti ilk başlarda olumlu etki yapmıştı ama sonradan etki etmemeye başladı galiba zaten ne kullansam etki etmiyor bende son ru ile seti deniycem

5 aydır tek tedavi olarak setipiprant kullanıyorum dökülmeyi durdurdu kaşıntıyı kesti inflamasyonu kesti saç derisine ve saça canlılık kattı bazen uykusuzluk yapması dışında hiçbir yan etkisini görmedim (özellikle cinsel yönden 0)

Hormonal ilaçları kullanmayı düşünen arkadaşlara, setipipranta 1-2 ay süre vermelerini öneriyorum eğer işinizi görürse o ilaçların yan etkileri yaşama riskinden kurtulursunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 aydır tek tedavi olarak setipiprant kullanıyorum dökülmeyi durdurdu kaşıntıyı kesti inflamasyonu kesti saç derisine ve saça canlılık kattı bazen uykusuzluk yapması dışında hiçbir yan etkisini görmedim (özellikle cinsel yönden 0)

Hormonal ilaçları kullanmayı düşünen arkadaşlara, setipipranta 1-2 ay süre vermelerini öneriyorum eğer işinizi görürse o ilaçların yan etkileri yaşama riskinden kurtulursunuz.
    sac cikisi gozlemlediniz mi yazdiklariniz disinda
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Merhaba Almanyada iken kullanmıştım kafeinle birlikte çok iyi bir ivme yakaladım 2 yıl stabil kaldı çıkanlar ancak Türkiyeye gelmek durumunda kaldım bir sorun var ki burada bulamıyorum lütfen banada yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor ?

Alıntı katalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Almanyada iken kullanmıştım kafeinle birlikte çok iyi bir ivme yakaladım 2 yıl stabil kaldı çıkanlar ancak Türkiyeye gelmek durumunda kaldım bir sorun var ki burada bulamıyorum lütfen banada yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor ?
    Seti'yi yurt dışından getirtiyoruz hocam miracle üstad ile görüşün yardımcı olacaktır. Benim bir kac sorum olacak size; bahsettiğiniz etkiyi kaç aylık kullanımdan sonra elde ettiniz? Günlük kaç doz kullandınız ve hangi bölgelerde saç çıkışı sağladınız? Bu hususlarda bizi bilgilendirirseniz memnun oluruz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Seti nin toz şekli oral Yoldan kullanılabilir mi ve kullanıldığında hangi uygulama daha etkili olur scalp mi yoksa oral yoldan mı

Arkadaşlar merhaba setiyi çözmek için Dmso ya ihtiyacım var elinde fazladan olan varsa bana biraz satabilir mi

gittigidiyorda 200 gr 38 tlye var

Hocam link atabilir misiniz? Güvenilir mi acaba?

Sayfa 19/50 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon