500 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 yıla yakın androcuru Diane ile kullandım ise yaramadı, dhtyi blokladigim halde saçlar çok kötü oldu,bıraktım düzeldi, ne zaman asprin kullandım saçlarda dökülme durdu 1 aydır dökülme yok, sorun pgd2, ama pgd2yi üreten dht,dhtyi baştan yok etmek yaramıyor, Miracle şöyle şu seti ile ru kullananlara aciklasinlar nasıl gidiyor, biz acikliyoruz herşeyi ama, iyi geliyorsa alalım yoksa asprine devam edicez

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yıla yakın androcuru Diane ile kullandım ise yaramadı, dhtyi blokladigim halde saçlar çok kötü oldu,bıraktım düzeldi, ne zaman asprin kullandım saçlarda dökülme durdu 1 aydır dökülme yok, sorun pgd2, ama pgd2yi üreten dht,dhtyi baştan yok etmek yaramıyor, Miracle şöyle şu seti ile ru kullananlara aciklasinlar nasıl gidiyor, biz acikliyoruz herşeyi ama, iyi geliyorsa alalım yoksa asprine devam edicez
    Ru topikal haliyle lokal olarak androjen reseptörünü kapatarak androjen kaynaklı pgd2 yi de dolaylı yoldan azalrmış olurlar ancak setipiprant sadece pgd2 yi resepötüründe kapatır hormonlara müdahale etmeden aspirin ise tüm prostaglandinleri yokeder yani iyileride... saçıb uzama hızı canlılığı olumsuz etkilenebilir aspirin ve diğer tüm nsai ler aynı işi görür ara sıra kullanılır ancak ana tedavi olamaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .