Sayfa 43/50 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon
500 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba ben 2 aydır setipiprant kullanıyorum gözlemlediğim kadarıyla burada aktarmak istediğim bir kaç husus var
    1.si bu aralar saç dökülmem çoktu stres yapıyordum kullandığımdan beri saç dökülmem çok az yine dökülüyor ama eskisi kadar değil
    2.si kafamın üst kısmında bi uyuşukluk vardı şuanda bu büyük oran Yok
    3.sü kafamın üst kısmında yine bi kaşıntı vardı buda şuan yok diyecek kadar az
    Genel olarak kokusu hariç memnunum beni psikolojik açıdanda rahatlatıyor
    Aklıma takılan sadece şu bigün bırakmak zorunda kalırsam minoxil etkisi yaşarmıyım?
    He bide yan etki görmedim hiç hissetmedim yani şuana kadar

Banned
    setipiprant'ı 12 saat arayla günde iki defa 1gram yani günde toplam 2gram kullanmak gerekiyor. daha az kullananlar biraz boşuna para veriyor bence

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tsiju Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    setipiprant'ı 12 saat arayla günde iki defa 1gram yani günde toplam 2gram kullanmak gerekiyor. daha az kullananlar biraz boşuna para veriyor bence
    Bu çok ezbere bir yorum bir kere her tedavi ve her doz kişiden kişiye değişebiliyor ve 3 yıldır bu tür etkenleri kullanan birisi olarak tahmin edersiniz ki nelerin işe yarayıp yaramadığını hangi dozda etkili olduğunu vs. anlayabilecek noktadayım. Benim için günlük 150 mg gayet yeterli bir doz allaha şükür gözlemleyebilme yeteneğim var. Ha benim kafamda saç var ergenliktende yavaş yavaş çıktık o eski saç dökülme hızım azaldı belki bunlardan dolayı bana 150mg yeterli oluyor saçı daha fazla kel olan başka birisine belki günde 200 250mg etkili olur. Ama günde 2 gram kullanmıyacaksanız boşuna para veriyorsunuz demek biraz şov.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tsiju Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu oranı yabancı forumlarda gördünüz sanırım peki bu oranı kullanıp sırma saçlı olan var mı? pgd2 nin vücut için önemi ortada bu oranda seti kullanıldığında olası yanetkileri? maddi yükünü söylemeyeceğim bile,bu mantıkla bakacak olursak her gün bir adet dutasterid alırım al sana sırma saçlı !!! ama bunlar çözüm değil işte etkeni bu oranlarda aldığın sürece saçlısın biz ömür boyu sürdürülebilir çözümler peşindeyiz hem yanetkisiz ya da minumum yanetki hem de fayda/maliyet açısından.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şuna cevap verirmisin 1 gr ı çözmek için kaç ml alkol gerekir 10 mu 20 mi ve 10 ml yi kafana nasıl dökeceksin

lNormal setipiprantı çözemiyorlar bile bizim kuklandığımız form çok yüksek oranda saniyeler içerisinde çözünen daha aktif bir form daha fazla detay vermeyeceğim ancak bu tür ezbere yanlış yönlendirme yorumları silerken yoruluyorum kullanmadan denemeden hiç bir şey ortaya koyamadan bu kadar olumlu dönüşler resimler varken (kiminde yetmez kimi kokusu var der bunlarda mevcut) böyle kalkıp terbiyesizce yorum yapıyorsunuz bu forumun olayı iddiası budur finas minox dışında çözümler üretmek !!! ve bunu başarıyoruz da! bu tür gençliği tehlike altına atmayan kimsenin vebalini almayacağımız, finasterid gibi oral tehlikeli ilaçların ve bunların mümessil pazar ilişkilerini desteklemeyeceğim! bu sebeple evet bu tür tedavilere pozitif ayrımcılığım devam edecek! tersş algı yapmaya çalışan tüm üyeler takibimde asla hoşgörülü olmayacağım bu böyle bilinsin!!! alın dutasterid için kilo ile için bu forumun size vereceği de alabileceği de hiç bir şey yok lütfen farklı mecrala yönelin! Bir tane finas minoxu orama burama nasıl sürerim.com sitesi eksik olsun yazın tonla öyle site var hadi oralara...
    Konu Miracle tarafından (30.06.2018 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocama katiliyorum. Setipipranti sirf kotulemek icin mesaj atanlar gruptan uzaklastirilsin. Bunlarin ne kendilerine ne de gruba bi faydalari yok.

Alıntı astaravi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocama katiliyorum. Setipipranti sirf kotulemek icin mesaj atanlar gruptan uzaklastirilsin. Bunlarin ne kendilerine ne de gruba bi faydalari yok.
    Bir etkene mucize olarak yaklaşmam yarayan vardır yeterli etkiyi alamayan yeterli zaman veremeyen vardır aşırı agresif dökülme vardır vs vs ancak spiroya ulaşamayan insanlar için aldactone diane çözümünü nasıl üretip tanıttı isem ve bu sebeple yüzmilyarlarca çöplük losyon zararı veriyorsam sektörde aynı şekilde tamamen hormon etkileşimsiz/en az etkileşimli çözümleride deniyorum ve paylaşıyorum bu benim miracle den sonra ki vicdani denge tutumumdur buradan başka hiç bir mecra yoktur tedavilerin geliştirilip denendiği ve paylaşıldığı elbette ticari ve hasetlik duyguları ile saldıran hep oldu ve olmaya devam ediyor benim tepkim bu yalancı hastalıklı çukur insanlara ! Bir çok değerli dostumda var tabi ki antiandrojen de kullanır farklı etkenler de zira öyle uygun görmüştür o tatmin etmiştir ve paylaşırlar da önerirlerde hiç kimse bir şey demez ancak artniyetli yaklaşımlar kendini belli ediyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir etkene mucize olarak yaklaşmam yarayan vardır yeterli etkiyi alamayan yeterli zaman veremeyen vardır aşırı agresif dökülme vardır vs vs ancak spiroya ulaşamayan insanlar için aldactone diane çözümünü nasıl üretip tanıttı isem ve bu sebeple yüzmilyarlarca çöplük losyon zararı veriyorsam sektörde aynı şekilde tamamen hormon etkileşimsiz/en az etkileşimli çözümleride deniyorum ve paylaşıyorum bu benim miracle den sonra ki vicdani denge tutumumdur buradan başka hiç bir mecra yoktur tedavilerin geliştirilip denendiği ve paylaşıldığı elbette ticari ve hasetlik duyguları ile saldıran hep oldu ve olmaya devam ediyor benim tepkim bu yalancı hastalıklı çukur insanlara ! Bir çok değerli dostumda var tabi ki antiandrojen de kullanır farklı etkenler de zira öyle uygun görmüştür o tatmin etmiştir ve paylaşırlar da önerirlerde hiç kimse bir şey demez ancak artniyetli yaklaşımlar kendini belli ediyor.
    Teşekkür ederim hocam konunun sloganlaştırılmasına izin vermediğiniz için,bu ülkede en çok acı çektiğimiz konu cehalet o da gelip kendine yuvalanma zemini bulamasın bu forumda.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam konunun sloganlaştırılmasına izin vermediğiniz için,bu ülkede en çok acı çektiğimiz konu cehalet o da gelip kendine yuvalanma zemini bulamasın bu forumda.
    Tabi ki sloganlaşmamalı nasıl ki antiandrojen tavsiye etmiyorsak herhangi başka etkeni de sürekli abartamayız her zaman demek istediğimiz şu bünyeye uygun etkeni deneyin deneyim kazanın en zararsız tedaviyi oturtmaya çalışın hayatunız da şu da var ki güvenli etkenleri kullanılıp yorumlandığı tek mecra burası ülkede ve o kadar gizli açık artniyetli yorumlar var ki biraz geri dursak finas minox forumuna dönecek ve çöp olacak bu sebeple güvenli yol ve etkenlere pozitif ayrımcılığım devam edecek forum da.

Sayfa 43/50 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon