Sayfa 12/50 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
500 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanicilar deneyimlerini aktarabilir mi ???
    1.5 aydır günde bir setipiprant günde bir cell kullanıyorum dökülme 5-10 teli geçmiyor ve ilerleme gayet iyi gerçekten iyi çalışıyor tavsiye ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti ile asprini karşılaştirsak, bir bölüm asprin bir bölüm seti icse, sonuçlara baksak.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkutler hocam bende yaklasik 1 aydir gunde bir seti ve minox kullaniyorum ilerleme kaydediyordum fakat saniyorum su 2 3 haftadir yasadigim yogun stres yuzunden tekrar dokulme ve acilma basladi..Kil formuna donusen tuyler dokuluyor genel olarak..

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar suçlu bulundu seti yi kullandıkdan yarım saat sonra keto krem sürüyordum bugün seti kullanmadım sadece keto krem sürdüm yine aynı koku sonuç olarak Keto yu tedavimden çıkarıyorum.
    1 aydır seti kullanıyorum gözlemlerim; ilk kullanmaya başlar başlamaz dökülmeyi direk kesti ve sanırım saçlarım hacim kazandı ilave olarak önceki tedavilerimden kaynaklı ön çizgide çıkan kücük kıllarda kalınlaşma ve uzama başladı diyebilirim yanlız bu uzama etkisini seti mi yaptı nane yağımı yaptı bilmiyorum
    Kullandığınız aynı gün mü kesti dökülmeyi.çünki ben 3 gün kadar kullandım cell losyonum bittiği için daha beter döktü seboreden dolayı mı çözemedim neden döktüğünü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Asprinde öyle, ilk kullanımda kesiyor dokmeyi, asprinve seti aynı işi görüyor olabilir, karşılaştırma yapalim, seti biraz pahalı geldi bana,deneyip iyi olanı bulalim

Evet ilk gün dökülme büyük otanda azaldı 5-6 tel ıda losyonu kafaya yedirirken sizin seti işe yaramıyorsa dht ye yüklenin derim Ama diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır.
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Seti de zaten dhtnin ve diğer androjenlerin bağlandığı reseptörleri kapatıyor diye biliyorum mekanizması aşağı yukarı benzer bu ilaçların.şimdilik cell fena değil.bigün setiye geçersem miracle hocaya sorarım neden bende ilk günde kesmedi aksine arttı diye.sizin için sevindim.İnşallah hep öyle devam eder.

ben seti yi pdg2 inhib. olarak biliyordum misal bendede ru sizdeki gibi bi etki yaptı bu işler çok karmaşık yaaa :P
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Setipiprant crth2 antagonisttir androjen hormonları ile uzaktan yakından ilgili bulunmamaktadır.
    Konu Miracle tarafından (14.04.2017 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant crth2 antagonisttir androjen hormonları ile uzaktan yakından ilgili bulunmamaktadır.
    Yani dhtnin döktüğü saçlarda setipiprant bi işe yaramaz mı diyosunuz hocam anlamadım

Sayfa 12/50 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon