Sayfa 10/50 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
500 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal de sorun olur sadece oral değil. Kafadan emilen ilaç sisteme karışıyor her türlü hele min+dut losyon direkt sisteme karışıyor dut'un prospektüsünde bile hamilelik döneminde dokunmayın diyor.
    Hocam arkadaşın kullandığı ilaçlar ru seti cell günlük 50mg yada parası çoksa 100 mg kullanıyordur ne kadar yan etki yapabilir bunlar en zararsız etkenler direk hormonlara etki etmiyorlar ben de kullanıyorum sıfır yan etki

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam o ilaçlarda sorun olacağını sanmam biz ne antiandrojenler kullandık androjen öyle basit yıkılmaz
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    Uzun süren min-dutas çeşitli antiandrojen losyonlar sonrası yanetkiler yaşamaya başlamamla saç için bu risklere değmeyeceğine karar verdim setipiprant ve kafein ile yaklaşık bir aydır tedavime günde bir şeklinde başladım iyi ki başlamışım diyorum artık çünkü yanetkiler birer birer her gün dahada hafifleyerek yokoldu şunuda farkettim ki sürekli antiandrojen kullanımı hormon sistemini allak bullak etmiş ani saç dökülmeleri vs oluyordu haftada bazı günlerde onlarda bitti genel olarak dökülmem neredeyse tamamen durdu kalınlık ve hacim bir ayda fark etti setipiprant ve kafein çok iyi bir ikili oluşturdular diye düşünüyorum gerekirse ilerde minoxidil ya da cellagance ekleyeceğim.

Alıntı Anunaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süren min-dutas çeşitli antiandrojen losyonlar sonrası yanetkiler yaşamaya başlamamla saç için bu risklere değmeyeceğine karar verdim setipiprant ve kafein ile yaklaşık bir aydır tedavime günde bir şeklinde başladım iyi ki başlamışım diyorum artık çünkü yanetkiler birer birer her gün dahada hafifleyerek yokoldu şunuda farkettim ki sürekli antiandrojen kullanımı hormon sistemini allak bullak etmiş ani saç dökülmeleri vs oluyordu haftada bazı günlerde onlarda bitti genel olarak dökülmem neredeyse tamamen durdu kalınlık ve hacim bir ayda fark etti setipiprant ve kafein çok iyi bir ikili oluşturdular diye düşünüyorum gerekirse ilerde minoxidil ya da cellagance ekleyeceğim.
    Katılıyorum örneğin sürekli her ay tedavisini değiştiren kişide zamanla hormon dengesi yıpranıyor diye düşünüyorum bu tedavileri uygulayan kişi her türlü bünyesinde değişikliği hisseder.. en basit bir örnek Bu tedavilere baslmadan once yuzumde hep sivilce cıkardı fakat 2 sene icinde cok tedavi değiştirdim sürekli bir git gel oldu vücutta bazı ilaclarr yan etki yaptı ara verdim bıraktım yeni tedavilere başladım vesayre. şimdi ise sivilceden eser yok hatta tedaviyi kestikten sonrada çıkmamıştı şimdi yeni tedaviymdeyim halen yok mesela...
    - Sabah Elseve ile çözünmüş CB
    - Akşam Min-Dut

Merhaba, setipiprant ve kafeini nasıl kombine yaptınız acaba. Kafeini nerden temin ettiniz

Yeni Üye
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, setipiprant ve kafeini nasıl kombine yaptınız acaba. Kafeini nerden temin ettiniz
    Sabah setipiprant akşam ise kafein kullanıyorum groupbuy ile aldık sitedeki arkadaşlarla yurtdışına giden biri getirdi yoksa öncede kafein içerikli ultrax lab hair kullanmıştım ingilterede iken onu aldım ama gümrükten geçmedi bu kullandığımız ondan da iyi etki yaptı sanırım saf kafein daha yüksek doza tekabül ediyor yaptığım losyonda.
    Konu Miracle tarafından (24.03.2017 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

Sabah setipiprant akşam ise kafein kullanıyorum groupbuy ile aldık sitedeki arkadaşlarla yurtdışına giden biri getirdi yoksa öncede kafein içerikli ultrax lab hair kullanmıştım ingilterede iken onu aldım ama gümrükten geçmedi bu kullandığımız ondan da iyi etki yaptı sanırım saf kafein daha yüksek doza tekabül ediyor yaptığım losyonda.
    Yanıt için tsk ederim. Kafeini bende kullanmak isterdim, groupbuy ile alımı kaçırdım. Elinizde verebileceğiniz miktar varsa almak isterim, yoksa sağlık olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Setipiprantı elsevin yeni losyonuyla hazırlayan var mı

Setipiprant prostaglandin spiro kafein vb alacağım cuma ya kadar bazı üye arkadaşlar bilmiyor haliyle istekleri varsa ekleyeceğim. Özel mesaj iletebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Arkadaşlar setipiprant ı oral olarak kullanmanın ne gibi mahsuru olabilir ?

Sayfa 10/50 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon