Sayfa 42/50 İlkİlk ... 324041424344 ... SonSon
500 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

ben 1 ml alkol + 0.3 ml gliserinle hazirliyorum az mi gliserin?

Yeni Üye
    Abi şimdi minoxili sade kullanmaya başladım dökülmem azaldı. Sonra alkol+gliserin+dmso+seti ekleyince feci dökülme başladı elime atınca feci saç geliyor.

Alıntı Cohen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi şimdi minoxili sade kullanmaya başladım dökülmem azaldı. Sonra alkol+gliserin+dmso+seti ekleyince feci dökülme başladı elime atınca feci saç geliyor.
    Uzun vade bakınız artık bazı şeyleri bilerek devam etmek gerekiyor saç çıkışından önce zayıf ya da dökülmesi yakın foliküller yenilenme dökülmesini öne alabilir normaldir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Setipiprant kafein vs toplu alım var mı? Ya da elinde olup satacak olan

Sadece gliserinle hazirlayanlar olculeri soyleyebilir mi? Ben 120- 130mg seti + 1.5 -2.0 alkol + 0.5 gliserin ile hazirliyorum cozunmesine cozunuyor ama bir sure sonra cam siseye baktigimda tortular goruyorum. gliserinim saf degil %20 pg %80 gliserin acaba onunla mi ilgilidir?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 130-150 mg setiyi 1ml elseve +1 ml alkol +12 damla gliserin ile hazırlıyorum.(yaklaşık 0.3 ml yapıyor)dediğiniz doğru; enjektörün içindeyken tortu yok ancak hazırladığım tüpün içinde oluyor.sebebi de alkolun uçmasıyla aşırı doymuş çözelti haline gelip tortulanma yapmasıdır.bence bunun tek bi çözümü var.yukarda hazırladığım çözeltiye 0.4 ml DMSO ekleyince tortudan eser kalmıyor.ben eskiden öyle hazırlıyordum ancak dmso benim deriyi mahvettiği için tamamiyle çıkardım.sizde sorun yaratmıyorsa dmsoyu bi deneyin derim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler sakin dolma parfum vs eklemeyin Bende sikinti yaratti sonucta kafa derisi, sisteme karisinca kasinti ve ates yukselltti kesinlikle dogal yaglardan ekleyin.

İyi aksamlar
    Ben setiyi minoxidil ile çözüyorum, bugün farkettim karıştırıp çözdüğüm çay bardağını sürme işleminden sonra kokladım. İnanılmaz kötü bir koku vardı. Acaba normal mi bu berbat koku?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dmso varmi kokuyu dmso yapar

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dmso varmi kokuyu dmso yapar
    Dmso mu yapıyor o kokuyu ben setinin kendi kokusu sanıyordum etkileşimemi giriyor acaba neden o koku oluşuyor

Sayfa 42/50 İlkİlk ... 324041424344 ... SonSon