Sayfa 20/50 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
500 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

bende var hiç kullanmadım maliyetine verebilirim?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Kimyasal ürünleri gittigidiyor tarzı yerlerden almanızı tavsiye etmem bir sefer izopropil alkol alma hatasına düştüm adam içine su katmış şerefsizlik bu boyutta yani alacaksanız bilimum kimyasal ürün satışı yapan firmalardan alın ayrıca toz falan değil sıvı halindeki dmso lazım olacak size losyon için

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafadgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam link atabilir misiniz? Güvenilir mi acaba?
    Bende ordan almıştım bir sıkıntı çıkmadı.

Setipiprant sivilce vb. yan etkiler yapıyor mu?

Alıntı mustafadgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant sivilce vb. yan etkiler yapıyor mu?
    Hormonlara müdahele etmediğinden sivilce gibi yan etkileri yok hatta sivilceye iyi bile geliyor. Anti-androjen losyon kullandığım dönemde sırtımda ve yüzümde bayağı bir sivilce sorunu yaşadım seti bunları tersine döndürdü.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracleden setiye geçiş yapıyorum bu süre zarfında dökülmem olur mu ? miracle kullanırken dökülmem günde 0 dı
    elsevin bende eski siyah şişesi var çözünmüyor mu ?

Seti'yi en çok kaç günlük hazırlayabiliriz? Miracle sanki günlük hazırladığını söylemişti, ben de günlük hazırlıyorum. Ama her gün her gün bi yerden sonra aynı şevki taşımak zor olabilir.

Setipiprant ihtiyacı olan bazı arkadaşların isteği üzerine ufak bir ara alım yapacağız kullanan arkadaşlara hatırlatayım dedim bir iki gün içinde alacağız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant ihtiyacý olan bazý arkadaþlarýn isteði üzerine ufak bir ara alým yapacaðýz kullanan arkadaþlara hatýrlatayým dedim bir iki gün içinde alacaðýz.
    hocam ninoxidil getirtecekmisiniz?
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ninoxidil getirtecekmisiniz?
    Evet minoxidil setipiprant kafein ru vs almışken ihtiyaçların hepsini alacağız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 20/50 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon