Sayfa 6/50 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
500 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam günde bir kez mi kullanıyorsunuz?günde bir kez kullanıyorsanız yetiyor mu?yoksa başka bişey de kullanıyor musunuz?
    Günde 2 kez 50-50 olmak üzere toplamda 100 mg kullanıyorum. Bütün etkenleri bıraktım hocam 3 haftadır sadece setipiprant kullanıyorum.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 2 kez 50-50 olmak üzere toplamda 100 mg kullanıyorum. Bütün etkenleri bıraktım hocam 3 haftadır sadece setipiprant kullanıyorum.
    yan etki gördünmü hiç hocam? bana sanki yan etki yapıor gibi geliyo ama inşallah yapmıyordur?

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yan etki gördünmü hiç hocam? bana sanki yan etki yapıor gibi geliyo ama inşallah yapmıyordur?
    Hayır görmedim, nasıl bir yan etki yapıyor?

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar seti kullanıyorum günde bir haftada 3 gün boyunca ru kullanıyorum günde bir haftada 3 bir günde yağ karışımı kullanıyorum ru ve seti günde 33-50mg şuan tedavi çok iyi gidiyor yakında tekrardan cell başlayacağım benim görüşüm öğrenci için(zaman ve para bakımından) en iyi tedavi kombinasyonu her sabah ru(kokmadığı için) haftada 3 gün akşam seti 3 gün akşam cell kalan bir gün akşamda yağ karışımı(alkol ve dmso yüzünden saçı kazanalım derken kalitesini çok düşürüyoruz) seti ve ru günde 33mg

Cellagance tedavime günde bir de setipiprant ekledim harika bir kombine oldu diyebilirim tek tük olan dökülmelerde bitti kaşıntı uyuşma yağlanma tamamen yokoldu henüz 20 güne ancak yaklaştı srtipiprant ama uzamayan saçlar uzamaya ve kalınlaşmaya başladı gelişmeleri aktarmak istedim miracle hocama setipiprant konusunda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.

DMSO nereden temin edebiliriz veya sadece %99.94 etil alkol ile çözsek setiyi olur mu? yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba..
    - Sabah Elseve ile çözünmüş CB
    - Akşam Min-Dut

Alıntı frenzy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMSO nereden temin edebiliriz veya sadece %99.94 etil alkol ile çözsek setiyi olur mu? yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba..
    Dmso'yu eczanelerden temin edebilirsiniz. Alkol ile çözmeyi hiç denemedim fakat çözünse dahi dmso ile kullanımın verdiği etkiyi vermeyecektir.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bir süredir setipiprant temin edip kullanmaya başladım. Günlük olarak 50 mg setipiprant içeren losyonu günde bir kullanıyorum. Benimle birlikte kullanan bir arkadaşım daha önce pge2 pgf2a vb kullandı bu etkenlerden memnunken daha sonra setiye başladı şimdi sadece setipiprant ile tüm aga etkilerinin durduğunu ve saçlarının mükemlle bir kondisyonda olduğunu dökülme kaşıntı yağlanma vb tüm aga prosesinin bittiğini belittti üye ismi "tiger" ve kendi yorumuda olacaktır. Kendi Gözlemlediğim etkiler şu şekilde ;
    1- Kaşıntı tamamen yokoldu
    2- Dökülme hızına direkt etkili ve kesti
    3- Saçlı deride canlılık ve enerji hissi
    4- 0 yanetki ve uzun vade güveninirlik.
    5- Bir çok saçma sapan piyasa ürünlerinden daha uygun aylık kullanım bedeli ve 0 yanetki ile çok daha fazla etki.
    Hocam setipiprant nasıl gidiyor.tedavide bir duraksama veya gerileme var mı.bir de setinin uzun vadede saçları koruyacacağına inanıyor musunuz (3-4 yıl).şuan miracle losyon kullanıyorum.saçlar ilk haline döndü.10-15 güne dediğiniz gibi seti ve cellagence başlycam.umarım bu kez saçları gürleştirir ve koruruz.tam herşey güzel oldu derken saçların ilk haline gelmesi üzüyor adamı.

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam setipiprant nasıl gidiyor.tedavide bir duraksama veya gerileme var mı.bir de setinin uzun vadede saçları koruyacacağına inanıyor musunuz (3-4 yıl).şuan miracle losyon kullanıyorum.saçlar ilk haline döndü.10-15 güne dediğiniz gibi seti ve cellagence başlycam.umarım bu kez saçları gürleştirir ve koruruz.tam herşey güzel oldu derken saçların ilk haline gelmesi üzüyor adamı.
    Çok iyi gidiyor zaten kullanıcıların hepsi bu şekilde geri dönüş yapıyor klinik çalışması yapılan bir çok etkene zaten ulaşıyoruz bu avantaj ve setipiprant ile çok uzun süreler saçların korunacağını düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Miracle hocam merhaba

Seti nin yanında Dht blocker kullanmak lazım değil mi ? Siz ne kullanıyorsunuz anti DHT olarak ?

Sayfa 6/50 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon