Sayfa 23/50 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
500 sonuçtan 221 ile 230 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dmso oranı iyi de 1 yıldır etki alamadınız mı?
    Dmso yeni ekledim tedaviye 5 gün oldu. Daha öncesinde sadece elseve ile kullandım günlük 60mg ve 1,5ml elseve çözmeye çalıştım. Harika fark yaratmadı ama dökülmeye ve saç kalitesine etkisi olduğunu düşünüyorum

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam maximum etki görmemiş olabilirsiniz,bizim forumun gediklisi elseve etkenleri %100 çözmüyor maalesef bunu etkenleri şeffaf bir kapta çözmeye çalışınca anlıyorsunuz,tam da bu sebepten DMSO şart ama dökülmeniz neden arttı minox bezeri bir mekanizma mı devreye girdi bilmiyorum bu konuda miracle hocam görüş belirtmeli,ayrıca bahsettiğiniz şikayetleri RU kullanan bazı arkadaşlar da dile getirmişti saç telinde incelme renginin açılması vs iyi irdelemek lazım bu konuyu.
    Etki mekanizması umarım minox gibidir eğer daha yoğun şekilde saç gelecekse dokulebilirler şimdilik. Umarım miracle görür ve aydınlatır bizi.
    Teşekkür ederim yanıtlar icin

Yeni Üye
    Merhaba tüm siteye çok teşekkür ediyorum yıllarca piyasada ki ürünleri kullandım ancak hiç bir sonuç alamadım araştırmamda bu siteye tesadüfen denk geldim ve aslında yıllarca bir çok etkili üründen habersiz kaldığımızı anladım. Finasterid ve türevlerinden yan etki gördüm bu nedenle setipiprant ve cellagance gibi çözümleri kullanmaya karar verdim benide alım grubunuza eklerseniz çok müteşekkir olacağım iyi forumlar diliyorum.

Alıntı üçgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tüm siteye çok teşekkür ediyorum yıllarca piyasada ki ürünleri kullandım ancak hiç bir sonuç alamadım araştırmamda bu siteye tesadüfen denk geldim ve aslında yıllarca bir çok etkili üründen habersiz kaldığımızı anladım. Finasterid ve türevlerinden yan etki gördüm bu nedenle setipiprant ve cellagance gibi çözümleri kullanmaya karar verdim benide alım grubunuza eklerseniz çok müteşekkir olacağım iyi forumlar diliyorum.
    Teşekkür ederiz yorumunuz için yakında bimatoprost setipiprant ru58841 vb toplu alacağız iletişiminizi yazabilirseniz özelden ekleyebilirim sizide.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz yorumunuz için yakında bimatoprost setipiprant ru58841 vb toplu alacağız iletişiminizi yazabilirseniz özelden ekleyebilirim sizide.
    Merhaba Miracle, birkaç kez iletişime geçtik ama bazı sebeplerden dolayı alıma dahil olamadım, ilgin için de ayrıca teşekkürler. Fikrin olursa şunu sormak istiyorum: Seti ile birlikte GRO2 adındaki losyonun içeriğinde bulunan Magnezyum yağı, kolloidal gümüş, nane yağı, biberiye yağı, cafeine ve taurine yi hazırlayıp kullanmak istiyorum. Seti yi çözmek için kullanacağım DMSO tıpkı sarımsakta olduğu gibi kolloidal gümüşle birlikte kullanılmaması söyleniyor. Acaba sabah seti akşam kolloidal gümüşlü çözeltiyi kullansam bir sakıncası olur mu ya da bu konuda bir yorumun var mı ?

Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Miracle, birkaç kez iletişime geçtik ama bazı sebeplerden dolayı alıma dahil olamadım, ilgin için de ayrıca teşekkürler. Fikrin olursa şunu sormak istiyorum: Seti ile birlikte GRO2 adındaki losyonun içeriğinde bulunan Magnezyum yağı, kolloidal gümüş, nane yağı, biberiye yağı, cafeine ve taurine yi hazırlayıp kullanmak istiyorum. Seti yi çözmek için kullanacağım DMSO tıpkı sarımsakta olduğu gibi kolloidal gümüşle birlikte kullanılmaması söyleniyor. Acaba sabah seti akşam kolloidal gümüşlü çözeltiyi kullansam bir sakıncası olur mu ya da bu konuda bir yorumun var mı ?
    Olur eklerim isterseniz sizi de alım grubuna dmso ile kullanmayın gümüşü dmso içerdiği sülfür yüksek baz aktivitesi ile gümüş partiküllerinin büyümesi ve dolayısı ile yarayışlılığının azalmadına sebep olabilir bu yarayışlılık açısından bir sorundur sağlık açısından değildir zira gümüş doğada zaten sülfür bileşiği halinde de bulunmaktadır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Anunaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah setipiprant akşam ise kafein kullanıyorum groupbuy ile aldık sitedeki arkadaşlarla yurtdışına giden biri getirdi yoksa öncede kafein içerikli ultrax lab hair kullanmıştım ingilterede iken onu aldım ama gümrükten geçmedi bu kullandığımız ondan da iyi etki yaptı sanırım saf kafein daha yüksek doza tekabül ediyor yaptığım losyonda.
    Tam anlamadım ayrı ayrı mı kullanıyorsunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam maximum etki görmemiş olabilirsiniz,bizim forumun gediklisi elseve etkenleri %100 çözmüyor maalesef bunu etkenleri şeffaf bir kapta çözmeye çalışınca anlıyorsunuz,tam da bu sebepten DMSO şart ama dökülmeniz neden arttı minox bezeri bir mekanizma mı devreye girdi bilmiyorum bu konuda miracle hocam görüş belirtmeli,ayrıca bahsettiğiniz şikayetleri RU kullanan bazı arkadaşlar da dile getirmişti saç telinde incelme renginin açılması vs iyi irdelemek lazım bu konuyu.
    DMSO dökülmeyi arttırıyor mu?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMSO dökülmeyi arttırıyor mu?
    DMSO etkenin daha iyi emilmesi için...dökülmeyi artırmaz hayır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Setipiprant kullanıcı sayımız arttığı için üretici ile görüşmemde aylık doz fiyat değişmeden %40 oranında arttı günlük 100 mg gibi topikal bir doz kullanacağız en az bu arada setipiprantı saklarken ışıktan korumamız gerekiyor ek bilgi olarak hatırlatmak istedim.

Sayfa 23/50 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon