Sayfa 22/50 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
500 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Name Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tipkimsan'da 1 litre fiyatı ne acaba?
    135 tl 1 lt fiyatı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kimderk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dmso almak isteyen varsa toplu bir şekilde alabiliriz. Genelde 1 litrelik satılıyor. 1 litrelik alıp paylaşabiliriz.
    Gittigidiyordaki sayfa kapanmıs hocam siz önderlik edin toplu alınacaksa bende varım kisiye göre bolusuruz

Yeni Üye
    10 kişi olduğunda alalım. Almak isteyenler mesaj atsın burdan veya özelden.

Yeni Üye
    ben varım benım de ıhtıyacımvar
    fınasterıd gunde 1 mg

5 kişi de alabilirsiniz uzun süreli kullanım düşünüyorsanız eğer. Eczaneden yada gittigidiyor tarzı yerlerden aldığınızda 100 ml fiyatına buradan 200 ml almış olursunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Balmumcukimya da var Merck ve sigma aldrich markalı ben sigma aldım 100ml ama dediği gibi litrelik daha uygun olur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    bir kişi daha isterse beşe tamamlayacaz hocam. beklemedeyim.

Merhabalar
    Setipiprant yaklaşık bir yıldır kullanıyorum heralde. Eski elseve arginine ile çözdüm günlük 50mg civari, çözmeye çalıştım diyelim çünkü plastik çubuk ile 5dk karıştırınca bile beyaz tortular kalıyordu, buda yeterince cozunmedigini gosteriyor. Yinede fayda gördüğümu söyleyebilirim.
    Dmso ile daha etkili olacağını okuyunca 4gundur Dmso ile kullanıyorum gerçekten çok iyi cozunuyor fakat saçlarım dökülmeye başladı ve güçsüzlesti inceldi yani. Devam etmemi önerir misiniz
    Dmso oranım %20 civarı, oranı düşürmelimiyim acaba?

Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Setipiprant yaklaşık bir yıldır kullanıyorum heralde. Eski elseve arginine ile çözdüm günlük 50mg civari, çözmeye çalıştım diyelim çünkü plastik çubuk ile 5dk karıştırınca bile beyaz tortular kalıyordu, buda yeterince cozunmedigini gosteriyor. Yinede fayda gördüğümu söyleyebilirim.
    Dmso ile daha etkili olacağını okuyunca 4gundur Dmso ile kullanıyorum gerçekten çok iyi cozunuyor fakat saçlarım dökülmeye başladı ve güçsüzlesti inceldi yani. Devam etmemi önerir misiniz
    Dmso oranı iyi de 1 yıldır etki alamadınız mı?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Hocam maximum etki görmemiş olabilirsiniz,bizim forumun gediklisi elseve etkenleri %100 çözmüyor maalesef bunu etkenleri şeffaf bir kapta çözmeye çalışınca anlıyorsunuz,tam da bu sebepten DMSO şart ama dökülmeniz neden arttı minox bezeri bir mekanizma mı devreye girdi bilmiyorum bu konuda miracle hocam görüş belirtmeli,ayrıca bahsettiğiniz şikayetleri RU kullanan bazı arkadaşlar da dile getirmişti saç telinde incelme renginin açılması vs iyi irdelemek lazım bu konuyu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 22/50 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon