Sayfa 14/50 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
500 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Setitpriant ile aspirin aynı görevi mi görüyor ?
    Hayır aspirin ve benzeri neredeyse tüm ağrıkesiciler tüm prostaglandinleri inhibe eder buna saça olumlu etki yapanlarda dahil.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki seti tablet olarak cikarmi piyasaya acaba ne dersiniz.Oral olarak cok daha etkili olacaktir..
    Eylül 2017 de faz 2 çalışmalarının sonuçları yayınlanacak.sonuçlar tatminkar ve güvenilir olursa çıkar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu resim çok daha ayrıntılı açıklıyor dökülme mekanizmasını sadece dht veya sadece pdg2 değil.
    Şu resmi yorumlayabilecek var mı ya ben pek anlayamadım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Anlamıyorum seti kullanan çok kişi var sitede, neden 2017 eylül bekleniyor, seti kullanan kişiler tatminkar sonuç almadimi onlar anlatsın, ya da sizin kullandığınız seti ile onların kullandığı seti farklı mı, açıklar mısınız. Ru58841 kullanıcılarıda vardı ben ikisininde hiç kullanmadım, gerçekten ikisindende minoxdan daha iyi verim aliniyormu

Yeni Üye
    Setipiprant ve Ru58841 kullanmak istiyorum, nasil temin edebiliriz?

[QUOTE=hexstopper;61590]Yahu halen daha bozuk plak gibi aynı sorular. Görüyorsunuz işte ne olduğunu görselde, yukarıda miracle hoca da yazıya dökmüş. hem görsel hem yazısal iki tane şeyi anlaması bu kadar
    Anlamaya calisiyoruz. Benim o gorselden ve miracle hocanin ifadelerinden anladigim seti tek basina sac dokulmesini onleyebilir. Dogru veya yanlis ben bunu anladim. Tek basina bunu yapabilir mi diye sormamin sebebi sitedeki cogu kisinin tedavilerinde seti kullananlar da dahil dht blokerlar var. Bunun sebebini anlayamadigim soruyorum. Ewet tek basina yeterli ya da yeterli degil demek yerine anlamiyomusunuz vs. Gibi cikislara gerek yok.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu resmi yorumlayabilecek var mı ya ben pek anlayamadım
    Resmin tamamını yorumlamak çok zor ama şunu anlıyoruz saç dökülmesinde tek çözüm dht baskılamak değil hormonal yan etki olmadanda tedavi yapılabiliyor mesela setipiprant gibi, bir sürü vana var istediğin vanayı kapatabilirsin ama aynı sonucu alamayabiliriz örneğin cox baskıladığımızda faydalı pge'lerinde baskılanması gibi wnt,dkk1,tnf-a,tgf,interlökinler,lökotirenler,prostaglanidinler .. Uzar gider bunları teker teker araştırmak gerekiyor diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmin tamamını yorumlamak çok zor ama şunu anlıyoruz saç dökülmesinde tek çözüm dht baskılamak değil hormonal yan etki olmadanda tedavi yapılabiliyor mesela setipiprant gibi, bir sürü vana var istediğin vanayı kapatabilirsin ama aynı sonucu alamayabiliriz örneğin cox baskıladığımızda faydalı pge'lerinde baskılanması gibi wnt,dkk1,tnf-a,tgf,interlökinler,lökotirenler,prostaglanidinler .. Uzar gider bunları teker teker araştırmak gerekiyor diye düşünüyorum.
    bugun tv de bir programa denk geldim tibbin ve ilaclarin gelisimiyle ilgili dogada bulunan bitkilerden ornek alarak ilac yapmaya calisiyolar. Ordaki bir soz cok onemliydi bitkiler zararli virus veya bakterileri oldurmuyo kendilerine savunma mekaniZmasi olusturuyorlar dedi tabi.Ilac sektorude bu mantikla insanlar icin tedavi buluyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu halen daha bozuk plak gibi aynı sorular. Görüyorsunuz işte ne olduğunu görselde, yukarıda miracle hoca da yazıya dökmüş. hem görsel hem yazısal iki tane şeyi anlaması bu kadar
    Anlamaya calisiyoruz. Benim o gorselden ve miracle hocanin ifadelerinden anladigim seti tek basina sac dokulmesini onleyebilir. Dogru veya yanlis ben bunu anladim. Tek basina bunu yapabilir mi diye sormamin sebebi sitedeki cogu kisinin tedavilerinde seti kullananlar da dahil dht blokerlar var. Bunun sebebini anlayamadigim soruyorum. Ewet tek basina yeterli ya da yeterli degil demek yerine anlamiyomusunuz vs. Gibi cikislara gerek yok.
    Görsel gayet net konunun ilk sayfasından bu yana anlatılanlar da yapılan açıklamalar da gayet net kimseye çıkış mıkış yapıldığı da yok tek bir kişiye değil bu şekildeki sürekli devam eden hal ve tavıra söylenmiş bir şey kişiselleştirip de üstüne alınmasın kimse,anca saçmalamış olur.
    Konuyu tamamen okumadan şu böyle mi bu böyle mi diye en baştan bu yana defalarca yazısal olarak görsel olarak açıklanmış şeyleri sorup durmak yerine önce konuyu ilk sayfasından son sayfasına dikkatlice okumak lazım anlayabilmek için.

Yeni üye olan arkadaş benden alıntı yaptığını gördüm ben de sana cevap vereyim sorduğunla alakalı; sen şu yukarıda dediklerimi yapmış olsaydın zaten setinin saçları korumak için tek başına yeterli olduğunu anlamış olurdun. neden bazı kişiler setiyle beraber anti-androjen kullanıyor sorusunu konu başlığına yazmak yerine bu tedaviyi uygulayanlara özel mesaj yoluyla sorabilirsin. hepsinden aynı cevabı almayacağın için de tek bir sebebi olmadığını kişiden kişiye bu tercih sebebinin farklılık gösterdiğini anlamış olursun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 yıla yakın androcuru Diane ile kullandım ise yaramadı, dhtyi blokladigim halde saçlar çok kötü oldu,bıraktım düzeldi, ne zaman asprin kullandım saçlarda dökülme durdu 1 aydır dökülme yok, sorun pgd2, ama pgd2yi üreten dht,dhtyi baştan yok etmek yaramıyor, Miracle şöyle şu seti ile ru kullananlara aciklasinlar nasıl gidiyor, biz acikliyoruz herşeyi ama, iyi geliyorsa alalım yoksa asprine devam edicez

Sayfa 14/50 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon