Sayfa 13/50 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
500 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani dhtnin döktüğü saçlarda setipiprant bi işe yaramaz mı diyosunuz hocam anlamadım
    Saçı dht ditekt dökmez bir biyokimyasal enzim trafiği ile döker o sinyal trafiğini bozan bir etkendir kısaca biraz okuyunuz belli başlı konuları onlarca konu yazdık açıkladık...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam valla bir haftadir 7/24 sitedeyim.cok fazla yorum ve konu var. Siz bu konularda detayli bilgilere sahip oldugunuz icin size biraz garip gelebilir ama gercekten ama benim gibi bu isle yeni ilgilenmeye baslayanlarin cok kafasi karisiyor. Mesala az onceki yorumunuzu okudum dedim ki o zaman sadece setipiprant kullanalim forumda bence sikca sorulan sorular gibi bi bolum olsa cok iyi olbaz mi bizde surekli soru sorup sizi rahatsiz etmekten vazgecmis oluruz

Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam valla bir haftadir 7/24 sitedeyim.cok fazla yorum ve konu var. Siz bu konularda detayli bilgilere sahip oldugunuz icin size biraz garip gelebilir ama gercekten ama benim gibi bu isle yeni ilgilenmeye baslayanlarin cok kafasi karisiyor. Mesala az onceki yorumunuzu okudum dedim ki o zaman sadece setipiprant kullanalim forumda bence sikca sorulan sorular gibi bi bolum olsa cok iyi olbaz mi bizde surekli soru sorup sizi rahatsiz etmekten vazgecmis oluruz
    Böyle bir bölüm zaten mevcut hocam;
    http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...ilirsiniz.html
    Saf Spirolacton + Dermapen

Şu görsel açıklıyor mekanizmayı.

O zamam sadece setipirant kullansak dht ye falan dokunmasak sac dokulmesini engellemis olur muyuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Iste sorun orda tek sebeb dht mi

Yahu halen daha bozuk plak gibi aynı sorular. Görüyorsunuz işte ne olduğunu görselde, yukarıda miracle hoca da yazıya dökmüş. hem görsel hem yazısal iki tane şeyi anlaması bu kadar zor mu?

Arkadaşlar Setitpriant ile aspirin aynı görevi mi görüyor ?

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu resim çok daha ayrıntılı açıklıyor dökülme mekanizmasını sadece dht veya sadece pdg2 değil.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki seti tablet olarak cikarmi piyasaya acaba ne dersiniz.Oral olarak cok daha etkili olacaktir..

Sayfa 13/50 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon