Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Androcur ve Diane 35 feci sac dökülmesi yapti

Androcur ve Diane 35 feci sac dökülmesi yapti

Merhaba
    52 gündür androcur ve Diane 35 i araliksiz kullaniyorum . ilk kullanmaya başladigimda çok asiri dökülme yapmisti daha sonra bu dökülme azalsa da kullanmadan önceki sac dokulmeme kiyasla yine fazla. Ve ozellikle su 1 haftadir yinecok yoğun dökülme yasiyorum. Kullanmiyorken saclarim daha az dökülürdü. Ne yapmaliyim bu durumda birakmali miyim yoksa devam mi etmeliyim ? Sacimin arkasında hic olmayan bir aciklik bile olustu. Tek ümidim androcurken ise yaramamasi beni çok uzuyor. Ayrıca bayanim ve ayda 10 gün kullanmam gerekiyor iken 30 günün tamaminda kullanıyorum ve adet olmuyorum 2 aydir. Anliyacagibiz benim için sac her şeyden önemli durumda ve olan saci da kaybetmek istemiyorum.

yabancı bir forumda androcur kullanan birinin anemi yan etkisiyle karşılaştığını ve buna bağlı olarak saçlarının daha fazla döküldüğünü okumuştum. Diane 35 kullanırken 7 gün ara vermeniz gerekiyor ve ilacı kullandığınız süre boyunca adetiniz düzenli oluyor. En kısa zamanda doktora gidip hormonlarınızı ve kan değerlerinizi kontrol ettiriniz. Bu ilaçları da doktor kontrolünde kullanmanız hem saçınız hem de vücudunuz açısından daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    genemi ayni terane ise yaramaz bu tur tedavilerin bedeli agir olur kafaniza gore yapmayin bir an once terk ediniz
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Neyi terkedeyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    tosun hoca doğru diyor androcur vs bubnlar sürekli teadavi değil hocam

Şuan 1 yil boyunca denemek istiyorum. İstediğim verimi alirsam 21-7 devam edicem . birakmayi hic düşünmüyorum 1 yil sonra istediğim duruma gelirsem . tedavime biotin de eklicem . dianeyi cikarmayi düşünüyorum . ne düşünüyorsunuz ?

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ilacı bıraktığınız andaa saçlarınızın fazlasını kabedeceksiniz başka altarnatifler deneyiniz ayrıca fransada bile erkekleri bırakın kadınların alımıda yasaklandı diye biliyorum

Kazanim elde edersem asla birakmam zaten

Arkadaşlar Diane 35 un sacimi soktuğunu düşünüyorum Diane 35 i tedaviden cikarmam daha çok kayba neden olur mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne kazandırdıki ne kaybettirecek ?
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Sayfa 1/3 123 SonSon