9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: min-dut losyon başladım ama korkuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi

min-dut losyon başladım ama korkuyorum

min-dut losyonuna başladım , losyonu lokal olarak uyguluyorum yani dutu yutmuyorum ama yinede sisteme karışıp yan etki yapabilir mi ? bu yan etkiler kalıcı olabilir mi ? avodartın bir sürü yan etkisi var ve çok büyük etkiler bunlar. Açıkcası baya korktum 1 ay deneyip bıraksam yan etkilere göre kalıcı bir sorun olmaz değilmi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Topikal veya oral olarak kullansanız dahi kalıcı bir yanetki olacağını düşünmüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal veya oral olarak kullansanız dahi kalıcı bir yanetki olacağını düşünmüyorum.
    topikal olarak kullanıyorum hocam , beni korkutan avodartın prospektüsünde çok azda olsa kalıcı yan etkilere rastlanabilir diye bir ifade var bundan dolayı korktum

min-dut losyona başladım ama saçlarım çılgınlar gibi dökülüyor 2. haftadayım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Prospektüsündeki oral kullanım içindir.Kalıcı etkisi oral kullanımda prospektüsünde belirtildiği gibi çok düşük bir ihtimaldir.Ancak kullanım sürecinde yan etki görme olasılığı yüksektir (oral kullanım için).

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçların şuan ne durumda bir açıklığın var mı? Çok büyük bir açıklığın yoksa tavsiye etmem kullanmanı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni baslayanlarda ilk basta cansiz saclar dokuluyormus hocam sonradan daha iyileri cikacak insallah , yan etki var mi hocam ? Birde kac tane dutas attniz minoxa

bünyeye göre değişir. örneğin topikal min-dutun ben de yaptığını düşünüyorum. basen genişlemesi,göğüs büyümesi gibi
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoksa bende başladım Sanırım zayıf olan bölgeleri temizliyecek ilk başda. Bu 2-4 hafta kadar sürer. Sonra daha güçlü çıkacak ve o bölgelerde gelşim olucak ancak kayıp olmaması için Yanına Ru, miracle vs birşey ekle hocam İstikrarlı ve düzenli ol ben minoksla 6-7 sene saçını çıkaran koruyan gördüm ondan edindiğim ilk şey çok korkmamak o dutasteritle birlikde geri dönüşleride önlemişdi. İnvicible konusuna bakabilirsiniz hatda
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet