Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Dökülmesine Karşı Karanfil

Arkadaşlar site adı vermek uygun mudur bilmiyorum ama( gerçi herhangi bir ürün satışı olmadığı için sakıncası yoktur diye düşünüyorum ) kozmik bakım diye bi blog sitesinde bu kürün tarifi ve birçok kullanıcı yorumu mevcut . Kullananlar da bayağı memnun gözüküyorlar

Arkadaşlar bu kürü uygulayan var mı forumda bilmiyorum ancak ben görünce uyguladım tam bir hafta oluyor bugün gerçektende etki etti bana.Psikolojikmi bilmiyorum ama bariz bir kalınlaşma oldu saçlarda,dökülmede de azalma var gibi.Kullanan varsa deneyimlerinizi neler merak ettim?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç dokulmesinde ki ilk tedavimdir.ilk kullandigim 6 ay icinde dokulmeyi bariz bir şekilde azaltmisti..ertkisini hemen 1 hafta icinde gostermisti.sonralari biraktim.saclarim buyuk oranda dokuldukten sonra diger tedavilere yonelip saclarimi kurtardım.nadiren kullanıyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dokulmesinde ki ilk tedavimdir.ilk kullandigim 6 ay icinde dokulmeyi bariz bir şekilde azaltmisti..ertkisini hemen 1 hafta icinde gostermisti.sonralari biraktim.saclarim buyuk oranda dokuldukten sonra diger tedavilere yonelip saclarimi kurtardım.nadiren kullanıyorum.
    Bugün tam bir hafta oluyor ve hergün taze demleyip ılık bir şekilde saç derisine yedirip saçlarımı tarıyorum.İlerleyen süreçte kullanımı azaltmalı mıyım?Siz nasıl uygulamıştınız ve bırakma sebebinizi merak ettim.Herhangi bir yan etkiyle mi karşılaştınız?

Yeni Üye

SAçlarınızı nasıl kurtardınuz acaba

Alıntı Leader10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün tam bir hafta oluyor ve hergün taze demleyip ılık bir şekilde saç derisine yedirip saçlarımı tarıyorum.İlerleyen süreçte kullanımı azaltmalı mıyım?Siz nasıl uygulamıştınız ve bırakma sebebinizi merak ettim.Herhangi bir yan etkiyle mi karşılaştınız?
    Bundan yan etki gormek düşük bir ihtimal.sadece kullanımda aksakliklar oldu ondan dolayi biraktim.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Alıntı HUBBLE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAçlarınızı nasıl kurtardınuz acaba
    İmzamdaki tedavi ile.

Bundan yan etki gormek düşük bir ihtimal.sadece kullanımda aksakliklar oldu ondan dolayi biraktim.

Ben Cellagance Losyon çıkana kadar bitkisel tedavileri uygulamakta kararlıyım.Yani kendimce bir şeyler yapıyorum sizin önerebileceğiniz faydasını görebileceğim bitkisel çözümler var mı acaba?Yakı otu,nane çayı vs.. gibi.

Banned
    arkadaşlar kaliteli karanfili nerden bulabiliriz ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ısırgan otu , yakı otu karanfil , lavanta , biberiye çiğ kabak çekirdeği yeşil çay türk kahvesi kara üzüm çekirdeği kuru üzüm soya fasulyesi karanfil yağı , badem yağı çörek otu yağı benim kullandığım doğal maddeler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler