Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Folixir Kullanıcı Yorumları Şikayet Var mı ?

miracle
    Guest

Folixir Kullanıcı Yorumları Şikayet Var mı ?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  www.sacimindoktoru.com.jpg
Görüntüleme: 320
Büyüklüğü:  58.4 KB (Kilobyte)
ID:	573

Folixir
    uzun süredir piyasada yer alan bir ürün. Saç dökülmesine karşı mücadele için nanoteknolojik olarak üretilmiş (nanoteknoloji etkenlerin saç derisinden daha kolay geçişini sağlayacağı iddia ediliyor) etkenlerle formülize edilmiş. İçerik
    Follicular Nano Delivery System adı verilen bir geçiş prosesi ile İçeriğindeki patentli eşsiz Dr. Meral’s Elixir® No 23 Herbal Novasome® Complex ve doğal bileşenler sayesinde düzenli kullanıldığı takdirde:
    • Saç dökülmesi sebepleriyle mücadele eder.
    • Saç dökülmesini önler.
    • Saç köklerini aktive ederek yeni ve sağlıklı saç gelişimini destekler. Şeklinde ürün etkisine dair bilgi verilmiş.

Piyasa da, serum, tablet ve şampuanı bulunmakta. Şayet bu ürünle ilgili satın alma sürecinde olan arkadaşlarımız varsa buradan ürünle ilgili yorumları okuyabilir böylece doğru bir karar vermelerine yardımcı olabiliriz. Folixir kullanıcıları ya da kullanmayı düşünenler; Siz ne düşünüyorsunuz ? Sizin ve kullanıcıların şikayeti ya da herhangi bir yorumu var mı ?

Ürün için detaylı bilgi :
    http://www.folixir.com/Urunler_folixir-sac-dokulmesine-karsi-yogun-nbspterapi-formulu-(serum)_MQ==.aspx

SaçımınDoktoru Üyesi
    bunun serum modelinde procapil diye bir madde var galiba dht yi engelliyormus diye duydum.ama kullanan yok

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 ay kullandım dökülmemi durdurmamıştı bırakıp finastreide başlamıştım sonrasında.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay kullandım dökülmemi durdurmamıştı bırakıp finastreide başlamıştım sonrasında.
    yani degilmi madem lokal kullanimda baskiliyor niye kimse kullanmiyor ve kimse durdurdu falan demiyor duz mantik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir saç uzmanı gecende bunun bır programda reklamını yaptı show tv de hatta bayan bir saç uzmanı bir doktordu sanırım..Yüzde yüzde dokulmeyı durdurma garantısı fılan verıyoruz demıstı..sonra ınternettekı yorumlara baktımda olumsuz genelde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    evt piyasadaki envayi turu sampuanin sac dokulmesini durdurdugu gibi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bazılarında işe yaramıyor ama bende işe yaradı ama sınırlı. İlk hafta kullanım sonunda saç dökülmem 0'a indi. 6 ay kadar kullandım, günde 0-1 saç dökülmesi. Sarı sarı tüyler her zamanki gibi. Yine her zamanki gibi bunlar saça dönüşmedi.

1-2 yıl düzenli kullanıp da hiç saçım çıkmadı diyen çok yorum okudum.

Yeni Üye
    Folixiri ben kısa bir süre kullandım o yüzden etkisi hakkında bilgi veremeyeceğim. Yoğunluğu çok katı olduğu için uzun saça sürülmesi oldukça zor. Ve kirliymiş gibi yapıyor. Uzun zaman sonra bugün yeniden içeriğine baktım fark ettim ki burada yararlı diye konuştuğumuz bir sürü etken içerisinde var. Güvendiğim bir ürün değil fakat içeriğinin güçlü olması kafamı karıştırdı. Belki incelemek hazırladığımız losyonlar için bize fikir olabilir diye düşündüm.

İzlediğim bir TV programında gördükten sonra 19 yaşında set olarak düzenli bir şekilde kullanmaya başladığım ve enayi gibi hiç bir ilerleme olmamasına rağmen 1.5 yıl kullanmaya devam ettiğim, tüketiciyi kazıklamaktan, duygularını suistimal etmekten başka hiçbir halta yaramayan beş para etmez bir ilaç.Evet kendi 5 para etmiyor ama fiyatı aylık yüz küsür lirayı buluyor.Lütfen arkadaşlar bu tür reklam içerikli ürünlere kanmayalım yok nanoteknolojiymiş yok bilmem neymiş hepsi yalan dolan.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bes para etmez yap miracleyi maliyeti 30 lira sur kafaya folixirden 100 kat daha etki alirsin
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler