Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Miracle losyon başlıyorum başka çare yok sanırım bu saça [SS'li]

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakaklarda sorun var evet ama diğer kısımlar için saçlar kuruyken birde daha net bir foto koyarsan iyi olur.
    hocam şakak kısımlarını kapatmak için topik kullansam nasıl olur sizce ?

Bence yapay şeylere hiç bulaşma bak tedavilere başla eğer gelişme görmüyorsun git ektir kurtul ben öyle yapmayı düşünüyorum. Miracle ve Cell kullanıyorum yanında ketoral krem de var ama ben de saç çıkışı gözlemlemiş değilim gerçi cell bir ara işe yarar gibiydi miracle a başlayınca gerileme oldu. Yani yıl sonuna daha 3 ay var yıl sonuna kadar düzenli kullanırsam 3 şişe daha kullanmayı düşünüyorum bakıcam bi değişiklik yoksa saçı ektirip geçicem kesin çözüm
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yapay şeylere hiç bulaşma bak tedavilere başla eğer gelişme görmüyorsun git ektir kurtul ben öyle yapmayı düşünüyorum. Miracle ve Cell kullanıyorum yanında ketoral krem de var ama ben de saç çıkışı gözlemlemiş değilim gerçi cell bir ara işe yarar gibiydi miracle a başlayınca gerileme oldu. Yani yıl sonuna daha 3 ay var yıl sonuna kadar düzenli kullanırsam 3 şişe daha kullanmayı düşünüyorum bakıcam bi değişiklik yoksa saçı ektirip geçicem kesin çözüm
    tedavilerin dediğiniz gibi net iyi bir cevap vermesi zor ve zaman alıyor hocam , saç ekimi içinde benim yaş daha erken 21 , o yüzden şakak kısımlarını hafifce toppikle kapatsam en azından moralmen falan iyi olur diye düşünüyorum , zararıda yokmuş zaten saça

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakaklarda sorun var evet ama diğer kısımlar için saçlar kuruyken birde daha net bir foto koyarsan iyi olur.
    https://postimg.org/image/eh6ywy65x/

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadardır miracle kullanıyorsunuz hocam? hiç değişiklik olmadı mı cidden
    1 ay oldu sadece geceleri kullanıyorum.Şunu söyleyebilirim miracle losyon dökülmemi kesinlikle azalttı niye azalttı diyorum çünkü disiplinsiz kullandım.Sabah akşam kullansam çok daha azalacağından eminim.Senin saçlarda açılma yok şimdilik ancak kelleşmek için müsait durumda.sana tavsiyem daha yaşın daha genç sitedeki miracle ve min-dut losyonu kullanarak fevkalaade koruyabilir hatta saç çıkartabilirsin.zaten bi 3-4 yıl koru ilerde çok iyi tedavilerin çıkacağına eminim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay oldu sadece geceleri kullanıyorum.Şunu söyleyebilirim miracle losyon dökülmemi kesinlikle azalttı niye azalttı diyorum çünkü disiplinsiz kullandım.Sabah akşam kullansam çok daha azalacağından eminim.Senin saçlarda açılma yok şimdilik ancak kelleşmek için müsait durumda.sana tavsiyem daha yaşın daha genç sitedeki miracle ve min-dut losyonu kullanarak fevkalaade koruyabilir hatta saç çıkartabilirsin.zaten bi 3-4 yıl koru ilerde çok iyi tedavilerin çıkacağına eminim
    min-dut ve miracleyi aynı anda mı kullanayım hocam sizce ? minoxun döngüsünden korkuyorum ya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle a başla tabi ama şu resimdeki saç bana 19 yaşımdaki jöleli saçlarımla çekindiğim über fotoyu hatırlattı aynı fotoda göründüğü gibiydi ve ben o saçları 10 yılda 2 sefer belime kadar uzattım üstüne boyadım punk yaptım. şuan yaşım 33 seninkinden az biraz saçım kaldı onları da kafamda tutma çabasındayım. Yani demem o ki bence korkma her türlü kurtulur miracle yap kremleri al sür kan dolaşımı için dermaroller kullan bitkisel tedavileri dene nasıl olsa 50 yaşına kadar vaktin var 50inden sonra saç olsa nolur olmasa nolur zaten
    abi yeni fotoyu ekledim çok kötü durumda saçlar ya , tek başına miracle başlıyorum o zaman

Yeni Üye
    arkadaşlar bu dökülmelerin hormonlardan olduğunu testlerle mi öğrendiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ztoros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu dökülmelerin hormonlardan olduğunu testlerle mi öğrendiniz?
    kan tahliline baktırdım herşey normal hocam , sülalede herkes kel zaten bizim doktorda genetik dedi zaten başka ne olabilir ki ?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    min-dut ve miracleyi aynı anda mı kullanayım hocam sizce ? minoxun döngüsünden korkuyorum ya
    hocam bi miracle ile başla olmazsa min-dut ekle olmazsa ketoral krem ekle olmazsa oral destek al kademe kademe yani.Bak şimdi sabah uyandığında yastığında kaç tel var elini attığında kaç tel geliyor bunları bi aklında tut miracle losyonu en az 1-2 ay disiplinli bişekilde kullan sonra bu sayımları tekrar yap gelişme olacağı kanaatindeyim diyelim önceden günde 100 tel dökülüodu şimdi 50ye düştü miracleın konsantrasyonunu artır değişen bişey olmadı mı min-dut ekle.Yaşın daha genç miracle sabah akşam uygularsan işe yarayacağı inancındayım.Ha bide kesinlikle ve kesinlikleeeee dermaroller ekle losyonun damarlara girişini hisset

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon