Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: ön çizgi ve şakak kısımları gerçekten çok zor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hatırladığı kadarıyla yan etki gören var bende finasteridden deli etki görmüş birisiyim ara verince 2 3 haftada dipçik gibi döndüm.Fakat insan ya dönemezsem diye baya çöküyor bunu da ekliyim .
    avodartın prospektüsünde kalıcı yan etkiler azda olsa olabilir yazıyor , ondan dolayı baya korktum hocam

Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avodartın prospektüsünde kalıcı yan etkiler azda olsa olabilir yazıyor , ondan dolayı baya korktum hocam
    Hocam prospektusu az once okudum gakat dediginiz ibareyi heralde kacirdim paylasabilir misiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    avodartın prospektüsünde yazan yan etkiler cinsel yan etkiler yani , minox ile lokal kullanınca çıkmıyor mu yani hocam ? minox ile kullanınca topikal sisteme karışmıyor mudur ? sabah akşam 5 fıs kullanıyorum
    Losyonu keşfeden arkadaşlar bu konuları defalarca açıkladılar,
    Eczaneden aldığınız minox içine ortalama 10 adet dutasterid(avodart) koyuyorsunuz ve fıs olarak kafaya uyguluyorsunuz, bu topikal kullanım oluyor.Benim ve birçok kişinin şahsi fikri topikal kullanımda ciddi bir yan etki olmuyor. Avordatı oral kullanacaksan eğer prospektüste yazan tan etkiler belki oluşabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eczaneden aldığınız minox içine ortalama 10 adet dutasterid(avodart) koyuyorsunuz ve fıs olarak kafaya uyguluyorsunuz, bu topikal kullanım oluyor.Benim ve birçok kişinin şahsi fikri topikal kullanımda ciddi bir yan etki olmuyor. Avordatı oral kullanacaksan eğer prospektüste yazan tan etkiler belki oluşabilir.
    Bende topikal kullanacagim tabiki hocam ama sonucta yinede kana belli bir miktar avodart karisiyor ve bu prospektuste yazan yan etkiler acaba cikar mi diye korkuyorum ozellikle gecmezse falan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam prospektusu az once okudum gakat dediginiz ibareyi heralde kacirdim paylasabilir misiniz ?
    Yaygin yanetkiler kisminin altinda su yaziyor hocam "az sayida insanda bu olaylarin bazilari ilac almayi biraktiktan sonrada devam edebilir"

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eczaneden aldığınız minox içine ortalama 10 adet dutasterid(avodart) koyuyorsunuz ve fıs olarak , uyguluyorsunuz, bu topikal kullanım oluyor.Benim ve birçok kişinin şahsi fikri topikal kullanımda ciddi bir yan etki olmuyor. Avordatı oral kullanacaksan eğer prospektüste yazan tan etkiler belki oluşabilir.
    Bende topikal kullanacagim tabiki hocam ama sonucta yinede kana belli bir miktar avodart karisiyor ve bu prospektuste yazan yan etkiler acaba cikar mi diye korkuyorum ozellikle gecmezse falan , ayrıca kana ne kadar karışacak topikalde olsa orasınıda bilmiyoruz elimizde bilimsel bir veri yok sonuçta şu kadar karışır diye

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende topikal kullanacagim tabiki hocam ama sonucta yinede kana belli bir miktar avodart karisiyor ve bu prospektuste yazan yan etkiler acaba cikar mi diye korkuyorum ozellikle gecmezse falan , ayrıca kana ne kadar karışacak topikalde olsa orasınıda bilmiyoruz elimizde bilimsel bir veri yok sonuçta şu kadar karışır diye
    Minox çok iyi bir taşıyıcı olduğu için içine attığın avodartlar kana kesinlikle karışacak. Yan etki yapabilir belli bir miktar. Bunu göz önünde bulundurarak kullanın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox çok iyi bir taşıyıcı olduğu için içine attığın avodartlar kana kesinlikle karışacak. Yan etki yapabilir belli bir miktar. Bunu göz önünde bulundurarak kullanın.
    Oral alirmis gibi yan etki yapabilir mi peki hocam ne kadari kana karisir avodartin ? Kalici yan etki yapabilir mi ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12