Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
108 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 23 yaşındayım 3ay kullandım faydasını gormedım bıraktım proscarı mınoxıl en etkılı tedavidir
    döngü sıkıntı

Yeni Üye
    Kullandığın ilacın hormonlarına neler yaptığını bılıyorsundur umarım ve vucut hormon dengen oturmamış ben 21 olcam yakında hiçbir tedavi uygulamıyorum düşün topikal bilene o ilaçları kullanmıyorum basit yan etkileri yok her nekadar kullanan çok kişi olsada cesaret edemiyorum bilene umarım pişman olucağın şeyler yaşamazsın tedavinde başarılar

SaçımınDoktoru Üyesi
    1. si 3 ayda bir şeyden iyi oranda verim almak zordur. 2. si sen minoxilde yenisin galiba hacı çok bel bağlama baştan uyarayım dikkatli kullan sonu felaket olabilir. 3. sü proscar eğer ters tepmezse minoxilden daha etkili hale gelebilir ama kullanılmasını tavsiye etmem ters tepebilme ihtimali bünyeden bünyeye değişecek şekilde olmakla birlikte hatırı sayılır derecede fazla.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doktorlar gunde 50sac teli dokulmesı normal karşılıyor mınoxılde 1.ayı doldurdum eczanede baktırdım yeni SİYAH SAÇLAR CIKMIŞ 2.AYI DOLDURDUGUMDA FOTOGRAFLARI ATTIGIMDA BURADAKI HERKES ŞAŞIRACAK MINOXILIN EN GUZEL YANI ZAYIF SAC OMRUNU TAMAMLIYOR VE YENI SAC CIKARIYOR OLMASI
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlk defa minoxil kullanıyorsan atacağın fotoğraflardaki farklılığa kimse şaşırmaz.Çoğu kişide bu etkiyi yapıyor peki ya sonrası? Dikkatli ol çünkü döngüye girebilirsin, düzenli kullanma döngüye girebilirsin,sürekli kullanma ters dönebilirsin Ayrıca minoxili yan etkisiz sanma kalp çarpıntısı yapabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa minoxil kullanıyorsan atacağın fotoğraflardaki farklılığa kimse şaşırmaz.Çoğu kişide bu etkiyi yapıyor peki ya sonrası? Dikkatli ol çünkü döngüye girebilirsin, düzenli kullanma döngüye girebilirsin,sürekli kullanma ters dönebilirsin Ayrıca minoxili yan etkisiz sanma kalp çarpıntısı yapabilir.
    Anti androjenlerle döngüler atlatılabilir. Finasterid + minoksidille döngüler vs problemler olmayabilir. Miracle-Ru-Dutasterid-Spiro-Azelait asit vs birçok etkenle kişiden kişiye değişiklik göstersede döngüler vs atlatılabilir. Minoksidil+dutasteridle invicible hocamız 7 sene saçlarını ileri götürmüş ve korumuşdur, Yabancı forumlarda Bir sürü örnek var minoksidil çok büyük etkenlerden biri hocam Doğru kullanmak dahada önemli yapar
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

İlk kutu 2 gün sonra bitiyor,saçtaki yağlanma azaldı,dökülmede ciddi azalma var yan etkisini sorarsanız şimdilik sıkıntı yok.

Neredeyse 2 ay oluyor.Tedavime 1 aydır hp biothin 5 mg da ekledim.Yan etki yok.Etkiler:Banyoda ve günlük saç dökülmesi eskiye oranla daha az,saç telleri daha kalın ve daha koyu.

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    dostum, direkt en babasını kullanmak yerine yavaştan orta seviyeli tedaviler ile devam ettirseydin. Olmadı 18 ine veya 19 una kadar dayansaydın keşke. Saçı kurtardın diyelim, Sakal işini nasıl çözüceksin. Sakal erkeğin maykajıdır. Kel kalırım sakalsız kalmam anlayacağın Yararına konuşuyorum. Devam ettireceksende konunun takipçisiyim. Bende aynı yaştayım seninle. Şahsen ben 20 yaşıma kadar bekleyeceğim. Çıkmadık candan umut kesilmez. Azalderm kullanıyorum ve etkilerini gördüm. Bizim yaşımızdakilere göre daha etkili bir krem. 2 Haftadır kullanıyorum ve 5-6 yeni tel gözlemledim. Bu arada cinsel olarak sperm sayında ve kalitesinde azalma olacak. Bence değmez. Olay malum organdan kaynaklanıyor sonuçta. Bu yaşta poscara başlaman büyük sıkıntı Madem göze almışsın kes dalgayı kökten kurtul sorundan
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    erken yaş ru ve seti dene hormonal tedavi çok erken ve gereksiz yapma ve procarla olmaz o işler
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon